Komunikat radnych i oświadczenie przewodniczącego. Tak się robi politykę w powiecie.

  • 01.06.2020, 12:27
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Komunikat radnych i oświadczenie przewodniczącego. Tak się robi politykę w powiecie.
Ostatnia sesja (28 maja) Rady Powiatu Gorlickiego została przerwana, po tym, jak radny Jerzy Nalepka złożył wniosek o wprowadzenie zmian w porządku obrad i dodanie punktu dotyczącego odwołania Mirosława Waląga, przewodniczącego rady i wybór nowego przewodniczącego. Zaraz potem starosta Maria Gubała założyła kolejny wniosek o zmianę porządku obrad i wprowadzenie punktu dotyczącego z kolei odwołania z zarządu powiatu szefa klubu PiS Tomasza Płatka.

Pisaliśmy o tym na gorąco w dniu sesji >>> Radni Powiatu: żądamy bezzwłocznego wznowienia, bezprawnie przerwanej sesji.

Dzisiaj na stronie Starostwa Powiatowego w Gorlicach Oświadczenie Przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego, a kilkanaście minut później Komunikat Radnych Powiatu Gorlickiego, którzy wzywają przewodniczącego do natychmiastowego zarządzenia kontynuowania obrad przerwanych według nich z rażącym naruszeniem prawa. Do komunikatu radni dołączyli treść zawiadomienia, jakie skierowali w tej sprawie do Wojewody Małopolskiego.

Barbara Ćmiech

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

iksik
iksik 02.06.2020, 22:32
Kto z radnych jest podpisany pod "Komunikat Radnych Powiatu Gorlickiego"
www
www 02.06.2020, 13:20
Zobaczcie ile stanowisk ma w radzie powiatu ma pis, ile mrs, a ile psl?
Sami zobaczycie komu zależy na stołkach.
:)
:) 01.06.2020, 23:22
Zawiało świeżością w osobie Przewodniczącego i starym wygom się nie podoba :)
pol
pol 01.06.2020, 21:19
długo.pis się wypisał...
POL
POL 01.06.2020, 20:05
WYPISANE DŁUGO.PISY...
Grzesiek
Grzesiek 01.06.2020, 17:29
Czy wiceprzewodniczący może tak samowolnie bez wiedzy przewodniczącego wznowić sesję? Czy właśnie TO nie jest łamaniem przepisów prawa? Poza tym jakie są nazwiska tych radnych co złożyli oświadczenie? Bo chyba nie wszyscy?
Seba
Seba 01.06.2020, 14:43
Przewodniczący to na rentę niech idzie lepiej
konopnicka
konopnicka 01.06.2020, 14:39
ogólnie te same gęby od lat , pasowało by żeby co niektórzy dali sobie spokój i odeszli na zawsze , zmieniają się od kilkunastu lat tylko stołkami
Jadar
Jadar 01.06.2020, 16:18
Znaleźli sobie sposób na łatwy pieniądz. Kasa leci, za nic nie odpowiadają, za nic nie są rozliczani.
Joda
Joda 01.06.2020, 13:20
Chyba czas juz spakować walizkę panie Przewodniczący!! wakacje !!!! Czas na Stajnię w Regetowie ..........???????
tralala
tralala 01.06.2020, 18:30
Czemu tym biednym klaczom tak źle życzysz?
Prawda
Prawda 03.06.2020, 07:01
BIEDNI , to rodzice którzy Cię wychowywali ...
kidawek
kidawek 01.06.2020, 14:17
ale komuś tutaj żal tyłek ściska :) piski i krzyki - totalna opozycja na wsi :)
MrRed
MrRed 01.06.2020, 13:11
no i robi się ciekawie.
Jur
Jur 02.06.2020, 07:16
Drugi Misiek.....

Pozostałe