Ropa. Dachowanie pojazdu osobowego. Kierujący wyszedł bez szwanku. AKTUALIZACJA

  • 09.08.2020, 09:32
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Ropa. Dachowanie pojazdu osobowego. Kierujący wyszedł bez szwanku. AKTUALIZACJA fot. gorlice112.pl / Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj (9 sierpnia) kilka minut po godz. 6 w m. Ropa doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

 

Kierujący fordem z niewyjaśnionych w tym momencie przyczyn, stracił panowanie nad kierownicą, doprowadzając do dachowania pojazdu.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane służby ratunkowe z Ropy i Gorlic. Na całe szczęście mężczyźnie, który jechał pojazdem, nic poważnego się nie stało i odmówił pomocy ratowników ZRM.

Ruch na drodze krajowej 28 w m. Ropa był ograniczony do jednego pasa jezdni. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego incydentu drogowego.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Kierujący fordem na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, uszkadzając murek i bariery ochronne. Kierowca został ukarany 100 zł mandatem.

 

Miejsce zdarzenia:

 


źródło i foto: gorlice112.pl

Tomasz Stasiowski

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

powiat
powiat 09.08.2020, 21:18
szukal trawy ktora masz posadzona w lesie
barosky
barosky 09.08.2020, 13:03
znowu ropa to nic że ford ,ale silnik pewnie z bmw!!
XYZ
XYZ 09.08.2020, 12:16
A w jakim celu nad Ropicą krążył nisko nad drzewami czarny helikopter dzisiaj ok. 9
robol
robol 09.08.2020, 15:11
Sprawdzają linie elektryczne specjalną kamerka
pioter
pioter 09.08.2020, 14:38
kodżak z kojotem szukali 3 złote na wino!!!
XYZ
XYZ 09.08.2020, 12:13
A ok 9 dzisiaj w niedzielę nad Ropicą krążył nisko nad drzewami czarny helikopter. Ktoś coś wie?
pioter
pioter 09.08.2020, 17:02
i robił tak pupupupuuppuuuu!!!!!!!!! łup!! łup łup!!! ipupu pupu!!!!!!!!!! to diabelska maszyna latająca!!! jak ona się unosi??? co na to nasze siły powietrzne??? i wierzący??
Obserwator
Obserwator 09.08.2020, 15:45
Prawdopodobnie przy pomocy kamery termowizyjnej dokonywał przeglądu sieci energetycznej .
pioter
pioter 09.08.2020, 17:03
jaki kraj taki Haarp!!
Disel
Disel 09.08.2020, 09:51
Noj jak nie napisać ZNOWU ROPA
Ropa
Ropa 09.08.2020, 10:59
Nie ma to jak napisać ZNOWU GORLICE za każdym razem jak tam będzie wypadek, rozboj, kradzież albo wyciek ze składowiska toksycznych odpadów.
Antyrepowiec
Antyrepowiec 09.08.2020, 19:53
Repiok się wkurzył haha
Robert
Robert 09.08.2020, 10:43
Najpierw przeczytaj artykuł , a potem komentuj.
Kierowca zasnął , to był starszy mężczyzna z Lubelskiego była 6.00 rano jechał od czterech godzin .
I co ma do tego Ropa ?
barosky
barosky 09.08.2020, 17:04
ropa ma do to do tego że znowu niebezpiecznie zaczyna drożeć..

Pozostałe