Biecz. Osobówka wjechała pod pociąg. Poszkodowana kobieta z dwójką małych dzieci AKTUALIZACJA

  • 25.11.2020, 20:40
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Dziś (25 listopada) około godz 20.30 w Bieczu (przejazd kolejowy, droga na Głęboką) doszło do zderzenia pojazdu osobowego z pociągiem.

 

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, doszło do zderzenia pociągu jadącego z Jasła w kierunku Zagórzan z osobowym oplem. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane.
 
Na miejsce zdarzenia zadysponowano znaczne siły straży pożarnej oraz trzy karetki pogotowia. Trwa akcja ratunkowa.
 
AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)
Z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn 33-letnia gorliczanka na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Bieczu wjechała wprost pod koła nadjeżdżającego pociągu. Na szczęście pociąg przed przejazdem zwalnia, ale i tak skład przepchnął opla kilkadziesiąt metrów dalej. Konieczna była interwencja strażaków, którzy wyciągnęli z pojazdu zakleszczoną rodzinę. Samochodem podróżowała kobieta i dwójka dzieci w wieku siedmiu lat i roku. Wszyscy trafili do szpitali w Gorlicach i Nowym Sączu. Kobieta opuściła już lecznicę, dzieci nadal przebywają pod opieką medyków, na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zarówno kierująca oplem, jak i maszynista byli trzeźwi. Lokomotywą i dwoma wagonami podróżowało siedem osób – nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza.
 
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
loadingŁaduję odtwarzacz...
loadingŁaduję odtwarzacz...
loadingŁaduję odtwarzacz...

Miejsce zdarzenia:
 

Justyna Miarecka

Zdjęcia (14)


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pol
Pol 27.11.2020, 15:17
Ochrona kolei po co oni wogole sa stoja z zalozonymi rekami i patrza jak by wylosowali bilet do kina
kolejorz
kolejorz 26.11.2020, 18:06
Trąbił i mrugał długimi.
?????
????? 26.11.2020, 16:57
CZY TO JEST opłacalne puszczać pociąg z SIEDMIOMA osobami??????????????????????????
PKP
PKP 26.11.2020, 19:35
A czy życie jest opłacalne, że człowiek pracuje całe życie, by trafić do grobu? Może najlepsza by była kastracja.
adam1
adam1 26.11.2020, 19:12
Jak jest siedem osób to powinien pojechać jeden mały wagonik. Umów należy dotrzymywać i jeżeli ktoś wykupił bilet to ma prawo być przewiezionym, nawet jeżeli przewoźnik poniesie stratę
Ja
Ja 26.11.2020, 15:09
Żal mi Was chamy bo gdyby to wasza żona wjechała pod pociąg to byście na kolanach do boga szli a tak to sęę żywicie cudzym nieszczęściem! Cieszę się że wszyscy zdrowi! Dużo sił życzę dla Dzieciaczków a mamie powrotu do sił. Bedzie dobrze!
dróżnik
dróżnik 26.11.2020, 10:27
Wieczorową porą z dwójką małych dzieci jest się w domku... tyle w temacie ! a jeżeli się przejeżdża przez przejazd niestrzeżony to się należy zatrzymać i upewnić czy nie ma zagrożenia...
Inna
Inna 26.11.2020, 18:09
No przecież bo baba to ma być na smyczy. Puknij się w łeb! Szkoda dziewczyny i dzieci. Oby było dobrze
Koral
Koral 26.11.2020, 14:18
To siedź w domu i nie wychodz, wiesz gdzie byli skąd jechali, nagle wszyscy wiedzą najlepiej
Olo
Olo 26.11.2020, 07:51
I tak właśnie się kończy nie stosowanie do znaków bo się kur.. Wszystkim spieszy nie potrafi stanąć na stopie na 10 sek. I jest nauczka i szczerze powiem nie żal mi tego ani trochę bo jakby każdy chodź raz pomyślał co oznaczają znaki to by wypadków było mniej. Tyle w temacie.
Xza
Xza 26.11.2020, 14:16
Byłeś *** widziałeś wszyscy macie dużo do powiedzenia!
Kolejarz
Kolejarz 26.11.2020, 06:17
Czytaj ze zrozumieniem, przecież pisze wyraźnie że osobówka wjechała pod pociąg!
Józef
Józef 25.11.2020, 22:00
To nie pociąg najechał na samochód , tylko samochód wjechał pod nadjeżdżający pociąg .Proszę nie mylić pojęć.


Pozostałe