Walentynkowy kiermasz charytatywny zakończony sukcesem!

  • 15.02.2021, 09:15
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Walentynkowy kiermasz charytatywny zakończony sukcesem! Foto. Iwona Radecka
W czasie wczorajszego (14 lutego) charytatywnego mini kiermaszu na gorlickim Rynku udało się zebrać 10 220 złotych! Całkowity dochód ze sprzedaży słodkości został przeznaczony na pomoc rodzinie z Klimkówki, która straciła dach nad głową, po pożarze domu w grudniu ubiegłego roku.

 

O pożarze w Klimkówce pisaliśmy w osobnym artykule >>>Udało się uratować najważniejsze – życie, a teraz trzeba jakoś załatać dziury, nie tylko te w dachu

We wczorajszą akcję zaangażowanych było mnóstwo ludzi, między innymi: Stowarzyszenie Wspólnota Beskidzka Lilia Złotogłów ze Smerekowca, panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Uścia Gorlickiego, Stawiszy, Skwirtnego, Hańczowej i Gładyszowa, Parafialne Koło Caritas ze Smerekowca, restauracja Sala Ranczo, agroturystyka Pod Grzybkiem, Zumba Show Gładyszów, Fundacja Ilios z Gładyszowa, Miasto Gorlice, mieszkańcy Smerekowca oraz rodzina i przyjaciele Angeliki, Piotra i małego Ignasia.

Przypominamy, że rodzinę można wspomóc wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto dedykowane pogorzelcom z Klimkówki na portalu zrzutka.pl TUTAJ. Cały czas trwają też licytacje, z których wpłaty również zasilają konto pogorzelców TUTAJ.

 

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe