Bryła lodu spadła z tira na inny samochód. Kierowca ciężarówki odjechał

  • 17.02.2021, 11:24
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Bryła lodu spadła z tira na inny samochód. Kierowca ciężarówki odjechał Fot. ilustracyjne
Do zdarzenia doszło wczoraj (16 lutego) w Korczynie. Przeczytajcie o tym i o innych zdarzeniach z ostatnich dni.

 

W poniedziałek (15 lutego) o godz. 23.15 na ulicy Mickiewicza w Gorlicach kierująca volkswagenem gorliczanka nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w innego volkswagena zaparkowanego na poboczu. Kobieta została ukarana 300 zł mandatem i sześcioma punktami.

Wczoraj (16 lutego) w Korczynie z samochodu ciężarowego w czasie wymijania zsunęła się bryła lodu, która uderzyła w przednią szybę innej ciężarówki. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie, bo kierowca samochodu, z którego dachu spadł lód, najpewniej nie zauważył całej sytuacji i odjechał. A poszkodowany kierowca został na środku drogi z rozbitą szybą.

We wtorek do gorlickich mundurowych zgłosił się również mężczyzna, na którego dane ktoś wziął pożyczkę. Mieszkaniec Dominikowic o sprawie zorientował się dopiero wtedy, gdy dostał wezwanie do zapłaty 1800 zł. Nie ma także pojęcia kiedy doszło do przejęcia jego danych. Mundurowi wyjaśniają sprawę.

Jeszcze tego samego dnia komendę odwiedził właściciel jednej z gorlickich firm.

Mężczyzna zgłosił nam, że ktoś włamał się na firmowy serwer jego firmy i uzyskał dostęp do danych dla niego nieprzeznaczonych. Na szczęście póki co nie mamy informacji, by te zostały wykorzystane w jakikolwiek sposób. Policjanci pracują już nad wyjaśnieniem tej sprawy – zapewnia aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe