Żyć sportem, zostać Championem

  • 25.03.2021, 09:30
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Żyć sportem, zostać Championem Fot. ilustracyjne/ unsplash
Nagroda ustanowiona w tym roku ma być wyróżnieniem dla ludzi zajmujących się promocją sportu na różnych polach. Zgłoszenia osób, które jako pierwsze mogą zostać wyróżnione w tym plebiscycie można składać do końca kwietnia.

 

„Champion Powiatu Gorlickiego” to wyróżnienie, które ustanowił Zarząd Powiatu Gorlickiego z inicjatywy Adama Urbanka. Mogą po nią sięgnąć zarówno sportowcy jak i trenerzy oraz promotorzy sportów, tak olimpijskich jak i nieolimpijskich (letnich, zimowych, halowych).

Jak wyjaśnia powiat:

Celem ustanowienia nagrody jest uhonorowanie ludzi promujących sport w powiecie gorlickim, poświęcającym czas zawodnikom, dbających o promowanie zdrowego stylu życia, a tym samym przeciwdziałających patologiom społecznym. Nagroda służy uhonorowaniu wszystkich ludzi, dla których sport jest wielką pasją, wiąże się z osobistym zaangażowaniem i walką o jak najlepsze wyniki we współzawodnictwie.

Do nagrody mogą być nominowani zarówno zawodnicy, także niepełnosprawni, jak i działacze, trenerzy i pasjonaci sportu, którzy swoją aktywnością pomagają na rozwój i promocję sportu w naszej małej ojczyźnie.

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatów do nagrody. W roku bieżącym wyjątkowo termin składania wniosków do 30 kwietnia 2021 r. Szczegółowe informacje o sposobie zgłaszania kandydatów znajdziecie >>>TUTAJ

 

źródło info: powiatgorlicki.pl

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe