Gorąca wiadomość w chłodny dzień! Kiedy przeprowadzka?

  • 24.04.2021, 21:36
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Gorąca wiadomość w chłodny dzień! Kiedy przeprowadzka?
Niepozorna wiadomość rozbudziła wielkie nadzieje! Jeśli śledzicie nasz profil na FB z pewnością wiecie, jak ciekawe informacje pojawiają się tam czasem w komentarzach. Jeden z nich wywołał małą burzę o niezwykle pozytywnym wydźwięku!

 

 

Tereska wróci na rynek?

To bardzo prawdopodobne!

Jak dowiedzieliśmy się z wypowiedzi z-cy burmistrza miasta Gorlice, Łukasza Bałajewicza:
 

(...) spokojnie już robimy projekt i niedługo będziemy dzwonić żebyś pomógł nieść na Rynek  szykujcie formę!!!

 

Czy to zapowiedź realnej i możliwej zmiany na płycie gorlickiego Rynku?

Dowiemy się tego już niebawem. Potwierdzenie tej wiadomości oznaczałoby długo wyczekiwaną zmianę, która byłaby bardzo ważna dla wielu z nas, którzy pamiętają jeszcze starą lokalizację Tereski, a nawet czasy, gdy z jej wiaderka płynęła woda!

Miejmy nadzieję, że ta niezwykła informacja nie była jedynie pobożnym życzeniem, ale naprawdę jest elementem nowej koncepcji zagospodarowania naszego rynku.

Przypominając sobie pogarszający się, niemal z dnia na dzień, stan fontanny-grobowca nie mamy wątpliwości, że zmiana jest potrzebna. Czy może być aż tak pozytywna?

Więcej informacji wkrótce!

Tymczasem, zgodnie z zachętą, zapraszamy do podjęcia wysiłku przygotowania kondycyjnego na przeniesienie Tereski! wink

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kramer
kramer 25.04.2021, 16:40
Tak jest, miejsce Tereski jest nar rynku i basta.
gorliczanin.
gorliczanin. 25.04.2021, 15:15
Gdzie ta " rzeźba" będzie stała to mało istotne, ale za kolejne przenosiny zapłacą podatnicy , więc po co przenosić lepiej niech zostanie.
Agent Bolek
Agent Bolek 25.04.2021, 15:13
A jaka to różnica czy Tereska będzie na rynku zwykłym czy maślanym? Po prostu niech Mieszkańcy dadzą sobie siana i niech się nie tępią wzajemnie nienawiścią. Nie ważne jaka grupa społeczna ma za to płacone by skłócać ludzi ze sobą oczekując by każdego stopniowo doprowadzić do grobu, jak nie na depresję to na choroby serca i innego covida. Przykładem jest to że kto teraz ma największy problem wjazdu i wyjazdu z osiedla Kościuszki? Niech każdy przemyśli czy opłacała się walka i cała procedura problemów i donosów.
Fan grzywki Rafała K
Fan grzywki Rafała K 25.04.2021, 13:39
Ciesze się że obecne władze naprawiają to co poprzednie spiep..yły, widać że się starają. Tereska powinna wrócić, komu wadziła ta wizytówka Gorlic?
Mietek z fabryki kredek
Mietek z fabryki kredek 25.04.2021, 13:27
Z tył deska z przodu deska CZEŚĆ TERESKA !!!
MrRed
MrRed 25.04.2021, 13:10
i dobrze! stare dobre czasy z Tereską na rynku niech wrócą. to przy niej trzeba sobie robić pamiątkowe zdjecia z Gorlic. wiąże się z fajną legendą, więc niech firmuje miasto w jedynym, słusznym miejscu.
Psychiatria
Psychiatria 25.04.2021, 11:56
W Gorlicach po prostu życia nie ma i nie będzie, dowodem problemów jest to że ludzie się upijają i z mostów skaczą i to nie jest pierwszy ani ostatni przypadek w Gorlicach.
Ant
Ant 25.04.2021, 11:27
Dlaczego przekleństwa się zamazuje?
Tereska
Tereska 25.04.2021, 11:23
Myślę że to by była dobra opcja, a jeszcze gdyby z wiaderka lała się woda to by była lepsza fontanna od obecnej-oryginalna i wpisana w historie miasta jednocześnie
Ekonomik
Ekonomik 25.04.2021, 10:47
Po co będzie Tereska wracać skoro przemysłu w Gorlicach nie ma. Jak już wyjechała na studia to jest okazja by tam została na wieki wieków... Znając życie to studia ma pedagogiczne ze Sanoka.
Seba
Seba 25.04.2021, 10:28
Super Tereska dawaj na rynek, będę mógł dalej wujka wkręcić na randkę jak dawniej że kobieta czeka na rynku na niego na środku Tereska ma na imię, pojechał czekal 2 godz i dziwni do mnie gdzie ona hahaha
Lolek
Lolek 25.04.2021, 09:20
Gorąca wiadomość .....może bez przesady. Już ponad połowa syfu została wywieziona z dawnego Glimaru. 2 tygodnie mówił o tym wspomniany wiceburmistrza Bałajewicz w Radiu Kraków. Wy na ten temat nawet się nie zająknęliście. A to chyba bardzo interesuje większość mieszkańców. Ważne że kostka burkowa spędza sen z powiek na pewno wszystkim. Całe miasto z tego powodu nie śpi.
~~~~ja
~~~~ja 25.04.2021, 04:43
Tak najlepiej co roku z nią wędrować tam i z powrotem. Oczywiście robić projekty, reszta papierkowej roboty typu kosztorys wykonania i wreszcie samo wykonanie a wszystko na koszt podatnika! Jak już to zaszaleć i przywrócić zieleń na rynku!
Alan
Alan 24.04.2021, 23:44
A może by tak zmodernizować te fontannę i postawić na niej Tereskę w Rynku, stała by jak na cokole a i ożywiła by ten sarkofag.
Jumper
Jumper 24.04.2021, 22:03
Cześć TERESKA

Pozostałe