Rywalizacja na pumptracku rozpocznie się już w piątek

  • 11.05.2021, 10:31
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Rywalizacja na pumptracku rozpocznie się już w piątek Fot. haloGorlice
W najbliższy piątek rusza cykl zawodów rowerowych, w których udział wziąć mogą miłośnicy gorlickiego pumptracka. Uwaga! Ograniczona liczba miejsc dla zawodników! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Gorlicki OSiR zaprasza do wzięcia udziału w cyklu zawodów rowerowych pumptrack. Rozpoczną się one już w najbliższy w piątek (14 maja) o godzinie 15.30.

Na cały cykl będzie składała się rywalizacja w czterech rundach, rozgrywanych co tydzień aż do 4 czerwca, kiedy to nastąpi podsumowanie rywalizacji i nagrodzenie najlepszych.

 

Kto może wziąć w nich udział?

W zawodach uczestniczyć mogą zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2014 i starsi. Przewidziano łącznie cztery kategorie wiekowe dziewcząt i chłopców. Zadanie zawodników będzie proste: pokonać w jak najkrótszym czasie jest tor o długości 130 metrów. Prowadzona będzie klasyfikacja generalna, która po ostatniej rundzie wyłoni zwycięzcę w poszczególnych grupach. Za miejsca 1-3 wręczone zostaną medale, dyplomy oraz upominki.  

 

Gdzie i kiedy można się zapisać?

Zawody odbywać się będą w warunkach reżimu sanitarnego i obowiązujących obostrzeń. To powoduje, że w imprezie będzie mogło wziąć udział maksymalnie 50 zawodników. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie RODO oraz zgłoszenie, które można dokonać w Dziale Organizacji Imprez (email: [email protected], tel. 605 232 730) lub bezpośrednio przed zawodami w Biurze Zawodów od godz. 15.

 

UWAGA! Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie w pełni sprawnego technicznie roweru MTB oraz kasku. Organizator zaleca również stosowanie ochraniaczy na inne części ciała!

Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły imprezy znajdziecie >>>w regulaminie imprezy.

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe