reklama

Trzy kolizje w godzinę Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i wymuszanie pierwszeństwa przejazdu spowodowały dzisiejsze kolizje w Wilczyskach, Bobowej i Łużnej.

Dzisiaj rano (13 lutego), kilkanaście minut po godzinie 9, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem forda, którym kierowała mieszkanka powiatu tarnowskiego.

Przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego kierująca straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg, wjechała na chodnik, a potem uderzyła w przydrożne barierki – relacjonuje starszy aspirant Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Kobieta była trzeźwa, jechała sama. Skarżyła się na ból w okolicy kręgosłupa, dlatego została przetransportowana do szpitala. Została ukarana mandatem w wysokości 220 złotych i punktami.

Natomiast w Łużnej, o godzinie 8.10, doszło do zderzenia forda z volkswagenem. Ten pierwszy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu temu drugiemu doprowadzając do kolizji. Sprawca dostał 300 złotych mandatu i sześć punktów karnych.

Dokładnie o tej samej godzinie, co w Łużnej, doszło do kolizji w Bobowej, na ulicy Słonecznej. Kierujący fordem na skrzyżowaniu dróg równorzędnych nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi. Doszło do stłuczki. Kierowca forda dostał 250 złotych mandatu i sześć punktów.

Więcej zdjęć z kolizji w Wilczyskach: http://bobowa24.pl/2017/02/ford-wypadl-na-zakrecie-w-wilczyskach/#prettyPhoto

reklama
reklama
Barbara Ćmiech

Dziennikarz Portalu halogorlice.info

e-mail: b.cmiech@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Komentarze   

0 # KK 2017-02-13 17:15
Przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego kierująca straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg, wjechała na chodnik, a potem uderzyła w przydrożne barierki

Przecież to jest niemożliwe. Przyczyną były złe warunki. Tak jak w przypadku Macierewicza. Nie ma czegoś takiego jak niedostosowanie prędkości do warunków. Mandatu bym nie przyjmował
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # lekarz 2017-02-13 20:25
Mieszkańcy uciekają z Gorlic za lepszą pracą i lepszą przyszłością.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Adwokat 2017-02-13 21:10
Nie ma się co dziwić że Mieszkańcy uciekają nawet do Krakowa, skoro za tą samą pracę jest zarobek potrójny i bez dziwnych anonimów że pracuje się nawet i w Niedzielę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama