reklama

Zderzenie dwóch pojazdów w Ropie Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś (3 grudnia) w miejscowości Ropa, w powiecie gorlickim, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Na wzniesieniu, na wysokości zwężenia przy osuwisku, doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych.

Wskutek tego zdarzenia podróżujący tymi pojazdami zostali poszkodowani.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 13.30, na drodze powiatowej z Ropy do Florynki, przy padającym gęsto śniegu. Na jezdni zalegało błoto pośniegowe, a nawierzchnia była bardzo śliska. Na wysokości osuwiska, doszło do zderzenia fiata z daewoo. Na miejsce wypadku zostały wezwane służby ratunkowe, które udzieliły pomocy poszkodowanym i przekazały je zespołom ratownictwa medycznego. Ranni zostali zabrani do gorlickiego szpitala. Ich stan zdrowia w tym momencie nie jest znany.


reklama
reklama

Droga z Ropy do Florynki na czas akcji ratunkowej oraz dochodzenia w sprawie ustalenia przyczyn zdarzenia była zablokowana. Więcej szczegółów podamy Państwu wkrótce.

Kilkanaście minut wcześniej w miejscowości Szymbark doszło do kolizji, kierujący samochodem renault, wpadł w poślizg i uderzył w bariery.


reklama
reklama

reklama

reklama 

Tomasz Stasiowski

Założyciel i wydawca portalu haloGORLICE

e-mail: tomasz.stasiowski@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Strona: www.halogorlice.info

Komentarze   

0 # Ola 2017-12-03 17:09
po co pługi i piaskarki, ludzie niech sobie radzą sami... wylądują w rowie, no cóż kogo to obchodzi, na pewno nie wójta...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Antek PO-Kurcz 2017-12-04 14:03
Co na to Policja i Starosta z Ropy. Na zdjęciach z wypadku jest cysterna z niebezpiecznymi substancjami a tam jest ograniczenie tonażu Gdzie jest policja i ile dała mandatu temu bandycie z cysterny który niszczy drogę tak jak 56 tysięcy osobówek a on tylko chcę ominąć Viatol aby dowieść tylko nielegalne substancje poza w/w systemem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # szybarszczanin 2017-12-04 23:47
znowu Ropa...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama