Tomasz Płatek - Kandydat do Rady Powiatu Gorlickiego

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

19.10.2018 (piątek) - koncert Farben Lehre - Nowy Sącz - Rynek 2

Zapraszamy na koncert zespołu FARBEN LEHRE, zatytułowanego Stacja Wolność Tour 2018

data: 19 października 2018 roku (piątek) 

godzina: 20:00

miejsce: Nowy Sącz ul. Rynek 2, Fabryka Klub Muzyczny

 

dołącz do wydarzenia na fb >TUTAJ<

 

Początek września 2018 to moment ukazania się najnowszego album płockiego kwartetu FARBEN LEHRE, zatytułowanego "Stacja Wolność". W związku z tym zespół rusza w klubową trasę koncertową, podczas której odwiedzi ponad 40 miast w całej Polsce. W setliście znajdzie się wiele premierowych utworów Farben Lehre.

FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 12 płyt studyjnych: "Bez pokory", "My maszyny", "Insekty", "Zdrada", "Atomowe zabawki","Pozytywka", "Farbenheit", "Snukraina", "Ferajna", "Achtung 2012", "Projekt PUNK", "Trzy dekady", koncertowa kaseta "Samo życie", trzy oficjalne dvd: "Przystanek Woodstock 2006", "Punky Reggae live 2008", "Przystanek Woodstock 2013 - Projekt PUNK" oraz liczne kompilacje.
Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl, . W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku - po kilka latach przerwy - ponownie powróciła na polską mapę koncertową.
Żywiołowe koncerty zawsze grane "na maksa" to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od piętnastu lat zespół gra blisko 100 koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz za jego granicami.
Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to "Anioły i demony", "Erato", "Ferajna", "Handel", "Helikoptery", "Judasz", "Matura", "Spodnie z GS-u" czy "Terrorystan".

Szczegóły na plakacie. 

Ostatnio zmieniany środa, 17 październik 2018 11:25