Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama KEBAB PARK – otwarcie wrzesień 2022 – Jesteśmy na Rydarowskiej 6
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Estetica - gabinet kosmetyczny

Opis działalności

Jeżeli interesuje Cię najlepszy salon medycyny estetycznej w Krakowie, zapoznaj się z propozycją zaprezentowaną przez Estetica Studio. Proponujemy znacznie więcej niż standardowy salon kosmetyczny. Sięgnij tu po rozległy wybór usług, dzięki którym usuniesz niedoskonałości cery oraz wydobędziesz swoje prawdziwe piękno. Kadra wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej i kosmetolożek dba wszechstronną opiekę. Przeprowadzamy między innymi usługi z zakresu takiego rodzaju jak depilacja laserowa, usuwanie przebarwień czy redukcja cellulitu oraz o wiele więcej. Jeżeli zatem interesuje Cię medycyna estetyczna w Krakowie, to wyłącznie prowadzona przez nas klinika urody tak precyzyjnie sprosta oczekiwaniom. Zapraszamy!

O ile chcesz poznać najbardziej renomowany salon medycyny estetycznej w Krakowie, zapoznaj się z ofertą prezentowaną przez Studio Estetica. Proponujemy o wiele więcej aniżeli zwykły salon kosmetyczny. Zapewniamy obszerny zakres usług, dzięki którym pozbędziesz się niedoskonałości skóry oraz zadbasz o wydobycie wewnętrznego piękna.

Kategoria

Lokalizacja
ul. Sławkowska 6
31-014 Kraków
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023