Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Patronite – zróbmy to razem!

Oceń

Zbieraliśmy się do tego projektu dość długo – długie rozmowy, dyskusje, wahania i obawy, a jednocześnie nadzieja, że będzie dobrze i poczucie słuszności, że powinniśmy to zrobić. Dla nas, dla portalu i dla Was, Czytelników. Stało się!
Patronite – zróbmy to razem!
Autor: Fot. halogorlice.info ©

 

Dołączamy do Patronite

A jak to się stało i dlaczego w końcu zdecydowaliśmy się na ten krok? Przeczytajcie.

Praca dziennikarska jest tym, co chcielibyśmy dla Was robić przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Internet nie śpi i nie odpoczywa, czy mamy dzień powszedni, noc, weekend, czy święta. Cały czas coś się dzieje – i bardzo dobrze. Chcielibyśmy informować Was o wszystkim, co dotyczy naszego regionu i nie tylko.

Często spotykamy się z pytaniami: dlaczego Was tam nie było? Dlaczego nie ma z tego wydarzenia fotorelacji i video? Cóż, odpowiedź jest prosta – jesteśmy „tylko” ludźmi , czasem po prostu nie mamy takiej możliwości, żeby być wszędzie. Ogromnie nad tym ubolewamy i chcielibyśmy robić to jeszcze lepiej, choć nieskromnie mówiąc – codziennie wykonujemy porządny kawał dobrej pracy.

Popełniamy też i błędy, ale… W tym miejscu pozwolimy sobie na pewien mądry cytat:
 

„Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi” – Napoleon Bonaparte

                                                                      


Zrobienie dobrych zdjęć, czy nagranie video to nie wyciągnięcie telefonu i „strzelenie” kilku fotek, które zapiszą się na karcie pamięci naszego smartfona. To nie koniec. Praca fotoreporterska to często długie godziny spędzone na miejscu imprezy czy wydarzenia, a potem kolejne przed ekranem komputera przy obróbce zdjęć, przy montażu wideo czy też postprodukcja nagrań audio.

Publikacja materiałów na portalu: artykuły, zdjęcia, filmy to nie tylko „wrzucenie” ich do sieci, ale przede wszystkim zadbanie o to, by pozostały tam na lata – archiwizowanie na serwerach, za które płacić trzeba. Fajnie jest mieć możliwość dostępu do „starych” artykułów, nagrań czy obejrzeć zdjęcia z wydarzenia kulturalnego sprzed np. siedmiu lat, prawda? ;)


Tak buduje się historia

To wszystko stanowi dla redakcji koszt, który musimy pokryć z naszych działań reklamowo-marketingowych, na które też musimy mieć czas. Tylko i wyłącznie dzięki temu dostęp do naszych treści był i jest darmowy.

Również dzięki temu, jesteśmy niezależni.

Staramy się balansować te działania, aby robić wszystko w sposób jak najbardziej efektywny przede wszystkim dla Was, Drodzy Czytelnicy.

Bardzo chcielibyśmy żeby było inaczej, żebyśmy nie musieli stać w przysłowiowym rozkroku, i wybierać, na co musimy poświęcić swój czas pracy. Czy dla Was? Czy na działaniach skupiających się głównie na tym, żeby zarobić na portal?

Możecie nam w tym pomóc, a my możemy odwdzięczyć się tym, co robimy najlepiej! A że umiemy to robić, o tym wiecie najlepiej czytając nasz portal już prawie od 12 lat. Oglądając nasze zdjęcia, liczone już w dziesiątkach tysięcy, przeglądając nasze relacje i filmy z setek imprez z powiatu gorlickiego.


Małe kwoty, duże wsparcie

Dokładając małą cegiełkę w formie miesięcznej wpłaty do naszego wspólnego projektu, dasz nam coś, czego nie da się wycenić. Motywację! – to jak poklepanie dobrego przyjaciela w geście otuchy – dobra robota! Jest to także poczucie bezpieczeństwa, które otrzymamy od Was, wraz z jednoczesnym realnym wpływem na podejmowanie tematów i funkcjonowanie naszego portalu. My odwdzięczymy się tym, co robimy profesjonalnie.

Będziemy wszędzie tam, gdzie tylko będzie działo się coś ważnego, i to nie tylko z punktu widzenia funkcjonowania portalu, ale też zgodnie z Waszymi podpowiedziami i oczekiwaniami Jeśli zdecydujesz się wpłacić nam piątka lub dyszkę miesięcznie, gwarantujemy że będziemy stawać się dla Was coraz lepsi. I to co najważniejsze.

Będziemy też bliżej możliwości tworzenia portalu bez wpychających się wszędzie reklam zewnętrznych, dzięki którym w głównej mierze, w tym momencie funkcjonujemy.


Nasze marzenia

Naszym marzeniem jest publikowanie tylko i wyłącznie reklam lokalnych. Mniej wyskakujących okienek, to większa przejrzystość portalu i nieporównywalny komfort w odbiorze naszych treści. W tym momencie, nie możemy sobie na to pozwolić, ale... Tu wychodzimy do Was! Możemy zrobić to razem! Z Waszą pomocną na Patronite.

My jesteśmy dla Ciebie, dla Was, ale wiemy też, że największa siłą naszego portalu jesteście Wy, nasi Czytelnicy. Zostań naszym Patronem – będzie nam niezmiernie miło! I Ty także będziesz zadowolony! Zróbmy to wspólnie, najwyższy czas!
 

Co możesz zrobić?

Tu jest link do naszego profilu na Patronite. Kliknij w niego, zobacz nasze progi i cele, wszystko bardzo przejrzyście opisaliśmy. Znajdziesz tam również nasze profile i zdjęcia i... będziesz mógł dokonać wyboru – subskrypcji. W dowolnym momencie możesz znaleźć też baner w prawym sidebarze portalu.

Możesz wybrać trzy progi wsparcia: 5 zł, 10 zł lub 15 zł miesięcznie. W zamian zobacz, co możesz zyskać dzięki temu, że zostałeś Patronem naszego portalu.

 

Czekamy na Ciebie :)  >>>Halogorlice.info na Patornite


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023