Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Od godzin popołudniowych w sobotę stan powietrza w Gorlicach i ościennych miejscowościach znacznie się pogorszył.

Temperatura powietrza znacznie spadła i tej nocy może przybrać wartości dwucyfrowe.

Siatkarze GKPS-u Gorlice walczą o prymat w I lidze małopolskiej ligi siatkówki w kategorii seniorów.

Dziś ligowy los skojarzył ich z zawodnikami Ogniwa Piwniczna.

Blisko setka gorliczan przeszła ulicami centrum miasta w odzewie na apel spontanicznie zorganizowanego marszu, pod nazwą „Ciszą Przeciw Przemocy!!!”.

Organizatorzy tego marszu w ten sposób chcieli podkreślić radykalizację problemu, za którego eskalację można uznać wydarzenia z ostatniego tygodnia w Gdańsku.

Już od bardzo wczesnych godzin porannych jedna z najbardziej pochyłych ulic Biecza została praktycznie pozbawiona możliwości ruchu kołowego.

Pojazdy, które miały zamiar podjechać pod wzniesienie zatrzymywały się po kilkudziesięciu metrach i nie były w stanie kontynuować jazdy.

Około godz. 21.45 w miejscowości Sękowa doszło do zdarzenia drogowego.

Na śliskiej nawierzchni kierujący pojazdu stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu.

Burmistrz Rafał Kukla odpowiedział na list do naszej redakcji, dotyczący budżetu obywatelskiego, który opublikowaliśmy TUTAJ. Stanowisko urzędników poddajemy pod Waszą ocenę.

Pierwszy raz pogotowie gazowe zostało wezwane 28 listopada, od tego czasu ekipa z gazownictwa wraca do wsi co kilka, kilkanaście dni. Co gorsze, nie ma na dzisiaj innego rozwiązania tego problemu.

W sobotę 19 stycznia we wszystkich miastach w całej Polsce o godzinie 12 odbędą się wiece, marsze upamiętniające Pawła Adamowicza.

Nie inaczej będzie w Gorlicach.

Dziś (17 stycznia) około godziny 21 straż pożarna otrzymała zawiadomienie o pożarze samochodu w miejscowości Stróżna.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy strażaków.

Jeszcze trwają, ale już pojawił się plan na kolejne – mowa o warsztatach mydlarskich, które dzisiaj (17 stycznia) odbywają się w Domu Polsko-Słowackim.