Axentowicz bliżej mieszkańców. Ponad 400 nowych obiektów na wystawie stałej w Gorlicach [FOTO]
Dziś (20 czerwca) odbyło się uroczyste otwarcie nowej odsłony wystawy stałej poświęconej Teodorowi Axentowiczowi – jednemu z najwybitniejszych przedstawicieli Młodej Polski. Ekspozycja została przeniesiona z Kasztelu w Szymbarku do budynku „U Miklaszewskiej” przy ul. Piłsudskiego 4 w Gorlicach.
20.06.2026 19:50
1