Silent disco na gorlickim Basenie (25 czerwca 2026)
Czwartkowe popołudnie (25 czerwca) upłynęło w Gorlicach pod znakiem pierwszej wakacyjnej imprezy plenerowej. Na terenie otwartego basenu odbyła się dyskoteka Silent Disco, która przyciągnęła wielu mieszkańców spragnionych letniego wypoczynku, dobrej zabawy i aktywnego spędzenia czasu.



Napisz komentarz
Komentarze