MAYDAY - najsłynniejsza farsa świata! TYLKO TERAZ - promocja na bilety!

start 10.10.2019 18:00

Krakowska Agencja Artystyczna

koniec 10.10.2019 20:00

Lokalizacja: Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury - ul. Józefa Michalusa 4

Nie przegapcie zniżki na bilety!

Promocyjne bilety można zamówić >>> TUTAJ

 

Jeśli cenicie sobie Państwo skecze kabaretowe, popisy standuperów itp., to nie możecie przegapić chyba najbardziej brawurowej w historii komedio-farsy „Mayday” Ray'a Cooney'a.

Akcja spektaklu to zlepek niewyobrażalnych zbiegów okoliczności i perypetii bohaterów, które wywołują od początku do końca salwy śmiechu na widowni. Genialny spektakl Teatru Scena Polska z Czeskiego Cieszyna – zdobywcy najwyższych nagród i wyróżnień na wielu europejskich i światowych festiwalach teatralnych, zachwyca komizmem sytuacji, doskonałą reżyserią oraz brawurową grą aktorów ( rozpoznawalnych także z filmów i seriali produkcji TVN ). Drodzy Państwo! To obowiązkowa do obejrzenia pozycja komediowa, którą być może uznacie Państwo wydarzeniem artystycznym sezonu.

MAYDAY - RAY COONEY
Reżyseria: Karol Suszka
Ray Cooney (ur. 1932), brytyjski komediopisarz, określany jest jako mistrz farsy. „Mayday” jest jedną z najzabawniejszych współczesnych komedii. To historia londyńskiego taksówkarza bigamisty, który przez kilka lat z powodzeniem prowadzi dwa równoległe życia z dwiema kochającymi go żonami. Jednak wypadek na ulicy powoduje, że jego tajemnica wychodzi na jaw, co wywołuje lawinę nieprzewidzianych, zabawnych komplikacji. Bohater robi, co może, by ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Doskonały komizm sytuacji scenicznych i dowcipny, barwny język sprawiają, że „Mayday” od wielu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie. Ta komedia nie starzeje się, bo ludzie ciągle oszukują i próbują jakoś wybrnąć z sytuacji, które sami stworzyli, a widzowie śmieją się, obserwując, jak inni muszą kluczyć, by ich kłamstwa i kłamstewka nie wyszły na jaw.

OBSADA
Joanna Litwin - Mary Smith
Patrycja Sikora - Barbara Smith
Tomasz Kłaptocz - John Smith
Marcin Kaleta - Inspektor Troughton
Grzegorz Widera - Stanley Gardner
Małgorzata Pikus - Reporter
Karol Suszka - Inspektor Porterhouse
Kamil Mularsz - ekstrawagancki projektant sukienek
Izabela Kapias gość - Barbara Smith
przekład: Elżbieta Woźniak
scenografia: Oleksander Owerczuk

BILETY: 70-80 zł

DO NABYCIA: W GORLICKIM CENTRUM KULTURY

ORAZ NA: www.kupbilecik.pl


 

Podziel się:

Zdjęcia (11)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.