STAND-UP – Michał Pałubski, Damian „Viking” Usewicz | zapowiedzi imprez – halogorlice.info

start 24.01.2022 19:00
koniec 24.01.2022 22:00

Lokalizacja: Gorlice, ul. Wąska 11 (obok muzeum), Dark Pub Hotelik & Restauracja

Halo Gorlice! Już 24 stycznia o godz. 19.00 w Dark Pubie w Gorlicach sceną zawładną Michał Pałubski oraz Damian "Viking" Usewicz!! Wystąpią z całkowicie nowymi programami zatytułowanymi "Życie 3.0" oraz "Jak myślisz, że jest ok- to nie jest ok" - więc macie pewność, że wszystkie żarty usłyszycie po raz pierwszy!

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/66011/Gorlice/Stand-Up%3A+Micha%C5%82+Pa%C5%82ubski%2C+Damian+%22Viking%22+Usewicz/

 

Halo Gorlice!


Już 24 stycznia o godzinie 19 w Dark Pubie w Gorlicach sceną zawładną Michał Pałubski oraz Damian „Viking” Usewicz!

Wystąpią z całkowicie nowymi programami zatytułowanymi „Życie 3.0” oraz „Jak myślisz, że jest ok – to nie jest ok” – więc macie pewność, że wszystkie żarty usłyszycie po raz pierwszy!

W programie „Życie 3.0” – Damian „Viking” Usewicz Szczeciński komik, który swoimi żartami nie odpuszcza ani sobie, ani swoim bliskim, ani nikomu innemu! Na scenie komediowej od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je czarnym humorem i mnóstwem dystansu do siebie. Widziany na Ryjku, w Comedy Central, a także na platformach WOW i Playerze. Dostał się do finałów PAKI, ale tam go nie widziano, bo…COVID! Z programu „Życie 3.0” dowiecie się, co sprawia, że jesteśmy tym, kim jesteśmy, dlaczego warto być uprzejmym, jak karał go ojciec i czemu Viking nie cierpi Dworca w Gliwicach oraz dlaczego mały pęcherz w dużym ciele to nie najlepszy zestaw.

 

W programie „Jak myślisz, że jest ok – to nie jest ok” – Michał Pałubski Mówi się, że głupota nie boli i faktycznie na co dzień Michał nie odczuwa objawów bólowych, bo jego głupota objawia się przemyśleniami, ale nie takimi mądrymi, które pchną świat do przodu… to są takie głupie przemyślenia, najgłupsze z głupich… chcesz zobaczyć jak głupi może być człowiek inteligentny? Chcesz poprawić sobie samoocenę? Przyjdź na nowy program Michała i już po kilku minutach uznasz, że zasługujesz na Nagrodę Nobla.

 

Bilety dostępne są TUTAJ

*Podczas występu obowiązuje całkowity ZAKAZ nagrywania audio i/lub video.
*Osoby przeszkadzające artystom mogą zostać wyproszone z lokalu bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.
*Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia.
*Nie drukuj biletu, bądź EKO! Wystarczy, jak pokażesz bilet w telefonie.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.