Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama KEBAB PARK – otwarcie wrzesień 2022 – Jesteśmy na Rydarowskiej 6
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Patronat medialny

Patronat medialny

Portal halogorlice.info występuje z gotowością objęcia swoim patronatem medialnym wszelakich inicjatyw i wydarzeń związanych z powiatem gorlickim w zakresie samorządowym, o charakterze kulturalno-rozrywkowym, naukowym a także sportowym.

Mogą to być inicjatywy o zasięgu wykraczającym poza wyżej wymieniony teren.

Następuje to tylko i wyłącznie po uprzednim ustaleniu warunków współpracy, dotyczących min. zamieszczenia logotypu portalu na materiałach organizatora, obsługi medialnej, oraz wykonaniu materiałów drukowanych, www, foto, video.

Wszelkie informacje dotyczące warunków objęcia przez portal patronatu medialnego można uzyskać pod nr tel. 733 05 30 05 lub 733 99 51 51.
 

Szczegółowe warunki patronatu portalu określone są przed podjęciem tej aktywności na mocy umowy o współpracy, która może być zawierana w formie ustnej lub pisemnej.

W ramach patronatu medialnego oferujemy:

 • zamieszczenie na łamach portalu www.halogorlice.info (w dziale NADCHODZĄCE WYDARZENIA) informacji o inicjatywie w formie zaproszenia lub zapowiedzi. Informacje przygotowuje i dostarcza organizator, chyba że wcześniej określone zostanie inaczej. Informacja publikowana jest w terminach ustalonych wcześniej przez strony współpracy.
 • w przypadku imprez biletowanych przy zamieszczeniu informacji o zwiastunie obowiązują zasady płatnego umieszczenia treści reklamowych na portalu >>>OFERTA, lub mailowo.
 • zamieszczenie baneru promującego inicjatywę (w dziale NADCHODZĄCE WYDARZENIA, widocznego na stronie głównej portalu) podlinkowanego z wybraną stroną www lub profili na social mediach. Baner dostarczany jest przez organizatora i musi spełniać następujące warunki: wymiar maksymalnie 890x500 pikseli (w uzasadnionych przypadkach wysokość baneru może być dynamiczna) oraz 1280x1831px, rozmiar maksymalnie 250 kB, format pliku: .png, .jpg, gif, swf.  Baner publikowany jest w na podstawie wcześniej zawartej umowy co do warunków i terminu jego publikacji. Szczegółowe informacje dotyczące grafik: do uzgodnienia.
 •  publikację artykułu po wydarzeniu, którego forma jest w gestii jego autora.
 • dodatkowe aktywności związane z obsługą medialną imprezy stanowią osobną kwestię w umowie.
   

W ramach patronatu medialnego oczekujemy (w zależności od charakteru danej inicjatywy):

 • wszelkich informacji dotyczących imprezy, jej formy i wynikających z tego uregulowań i ograniczeń,
 • wstępu dla członków redakcji zgłoszonych wcześniej do organizatora na teren imprezy bez ograniczeń czasowych oraz ilości wejść i wyjść z terenu imprezy,
 • możliwości wjazdu samochodów osób z redakcji na miejsce przeznaczone dla organizatorów imprezy,
 • zamieszczenia logo patrona medialnego na wszelkich materiałach informacyjnych i promocyjnych, wydawanych lub rozsyłanych przez Organizatora w związku z wydarzeniem
 • przekazania patronowi medialnemu przynajmniej jednej kopii każdego materiału promocyjnego, na którym pojawia się logo i informacja o patronacie,
 • umieszczenia logo patrona medialnego na stronie internetowej organizatora lub inicjatywy,
 • zamieszczenia w materiałach prasowych (jeśli będą publikowane) informacji o patronie medialnym,
 • umożliwienia dystrybucji materiałów reklamowych patrona medialnego jeśli inicjatywa ma charakter wydarzenia,
 • dostarczania na bieżąco wszelkich materiałów merytorycznych o inicjatywie,
 • w przypadku ukazania się publikacji przekazania materiałów prasowych patronowi medialnemu (jeśli publikacja jest bezpłatna),
 • umożliwienia umieszczenia roll-up patrona medialnego (jeśli wydarzenie ma charakter spotkania, konferencji itp.).


Materiały wykonane podczas wydarzenia objętego patronatem medialnym przez portal halogorlice.info są objęte następującymi uregulowaniami:

wszelkie treści są własnością portalu i ich powielanie, cytowanie oraz przedruk jest udostępniany po uprzednim kontakcie słownym, telefonicznym lub mailowym z autorem tekstu lub redakcją portalu,

materiały w formie zdjęć, filmów są oznaczone logo portalu halogorlice.info i korzystanie z nich jest dozwolone po uprzednim kontakcie z ich autorem. Dostęp do zdjęć w pełnej rozdzielczości i bez logo portalu, jest możliwy na warunkach osobnych od tych zawartych tu na zasadzie patronatu medialnego. Wszelkie prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć ma ich autor.


Zależnie od charakteru inicjatywy istnieje możliwość indywidualnego ustalania warunków i zakresu współpracy. Jesteśmy także otwarci na Państwa propozycje.

Portal halogorlice.info zastrzega sobie możliwość rezygnacji z prowadzenia aktywności wynikającej z objęcia patronatem medialnym imprezy bez podawania przyczyny w dowolnym momencie jej trwania.

Nieuprawnione użycie logotypu portalu, materiałów w formie pisanej, www, foto, video może wiązać się z naliczeniem opłaty za przeniesienie praw autorskich, a w szczególnych przypadkach dochodzeniem swoich praw na drodze sądowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z redakcją portalu, pod adres e-mail: 

lub

 • bezpośrednio z działem reklamy: nr tel. 733 99 51 51

 

NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023