Silent Disco wraca do Gorlic | zapowiedzi wydarzeń - halogorlice.info

Źródło: Miasto Gorlice
Kategoria:
Już 25 czerwca mieszkańcy Gorlic będą mogli wziąć udział w wydarzeniu Silent Disco, które odbędzie się na terenie basenu odkrytego OSiR. Organizatorzy przygotowali nie tylko muzyczną zabawę w słuchawkach, ale także szereg atrakcji związanych z bezpieczeństwem i aktywnym spędzaniem czasu.
Na uczestników czekać będą m.in. symulator dachowania, symulator wyścigów, alkogogle i narkogogle, refleksomierz, gry i zabawy sportowe oraz fotobudka 360. W trakcie wydarzenia podsumowana zostanie również kampania „No Promil No Problem”.
Kiedy: 25 czerwca 2026
Gdzie: Basen Odkryty OSiR w Gorlicach
Godz.: 17
Reklama



