Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Wernisaż wystawy malarstwa – Tadeusz Łuczejko | zapowiedzi imprez – halogorlice.info

Wernisaż wystawy malarstwa – Tadeusz Łuczejko | zapowiedzi imprez – halogorlice.info


 W kwietniu zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Tadeusza Łuczejkikiedy: 8 kwietnia (piątek), godz. 19gdzie: Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie Wystawę prac będzie można obejrzeć od 8 kwietnia do 21 maja 2022 roku. 
Tadeusz Łuczejkoplastyk, realizator dźwięku, muzyk. Pomimo, że rodzina wywodzi się z Krakowa, mieszka i pracuje w Gorlicach. Pomysłodawca oraz, dyrektor artystyczny Międzynarodowych Prezentacji Multimedialnych „AMBIENT FESTIVAL” w Gorlicach. Na swoim koncie ma 9 płyt autorskich.


Jako plastyk, projektował ilustracje książkowe współpracując z takimi wydawnictwami jak „Iskry„, „Alfa” - Warszawa, „PiK” - Katowice czy „ART” w Kielcach. Na koncie ma okładki do książek Stephena Kinga, Roberta Howarda, Poula Andersona, Jacka Higginsa i innych. Za swoje plakaty otrzymał kilka nagród i wyróżnień, między innymi na Ogólnopolskich warsztatach graficznych w Warszawie. Jest autorem kilku wystaw indywidualnych między innymi w Dani, na Słowacji oraz w Polsce, w Warszawie(dwukrotnie) w Katowicach, Żywcu , Tarnowie, Nowym Sączu, Kaliszu, Bieczu, Gorlicach.


Trzykrotny laureat nagrody plastycznej im. Alfreda Długosza, laureat nagrody „Mosty Starosty” i „Dersława” - najważniejszej nagrody przyznawanej przez Burmistrza miasta Gorlice, za osiągnięcia w promowaniu miasta. W roku 2007 Tadeusz Łuczejko został wpisany jako artysta do międzynarodowej encyklopedii „Who is Who„, posiada też swój biogram na Wikipedii.MUZEUM NARCIARSTWA im. Stanisława Barabasza w Cieklinie 38-222 Cieklin
Rozpoczęcie: 26.03.2022 15:00
Zakończenie: 22.05.2022 07:00
Reklama
a