Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Studiuj w Jaśle • TRWA REKRUTACJA 2022/23• Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi | Filia w Jaśle
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Wystawa malarstwa Joanny Róg-Ociepki pt. „Bliżej” | zapowiedzi imprez – halogorlice.info

Wystawa malarstwa Joanny Róg-Ociepki pt. „Bliżej” | zapowiedzi imprez – halogorlice.info


Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy malarstwa Joanny Róg-Ociepki pt. „Bliżej” 

kiedy: 2 września (piątek), godz. 18
gdzie: Kasztel w Szymbarku
Wystawę można obejrzeć do 28 września (środa)
 

Szczególne zaproszenie kierujemy do seniorów, gdyż rok 2022 został uznany przez Radnych Województwa Małopolskiego „Rokiem Seniora i Solidarności Międzypokoleniowej”

Joanna Róg-Ociepka – malarka, rysowniczka, wykładowczyni na WSE w Krakowie na kierunku Grafika reklamowa i multimedia. Prowadzi pracownię dyplomową Ilustracji, zajęcia Rysunku i Kompozycji oraz zajęcia z Obróbki animacji, filmu i dźwięku. Jest doktorantką na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się krótkimi formami filmu i animacji oraz art site specific. Absolwentka ASP w Krakowie na wydziale Malarstwa. Stypendystka w ENSBA w Dijon we Francji. Dyplom pt: „Samotrzeć” u prof. Jacka Waltosia. Należy do ZPAP okręgu krakowskiego. Członkini, współtwórczyni i koordynatorka projektów edukacyjnych w Fundacji Sztuki Nowej Znaczy się. Współtworzy grupę artystyczną FLU Grypa Twórcza. Od 2010 roku prowadzi pracownię artystyczną Frescoarte w ramach której tworzy i wykonuje malowidła, freski i murale. Miała kilka wystaw indywidualnych. Brała udział w wielu wystawach grupowych. Jej prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju jak i za granicą.

Laureatka nagrody specjalnej w konkursie II Przeglądu Sztuki Współczesnej „Nowa Awangarda” Galerii Szyb Wilsona (2018). Współlaureatka wyróżnienia wystawy kolektywu FLU Grypa Twórcza w ramach konkursu Krakers Cracow Gallery Weekend (2018). Finalistka III Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy (2018). Finalistka 19 Ogólnopolskiego Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2009” w Legnicy (2009).

 


Kasztel w Szymbarku Szymbark, małopolskie
Rozpoczęcie: 02.09.2022
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023