Spodziewalibyście się?

Kolejny październikowy weekend na sportowych arenach mamy za sobą. Grali gorliccy siatkarze, piłkarze oraz koszykarze. W kategorii dużej niespodzianki można rozpatrywać informację o ostatnich poczynaniach piłkarzy Glinika. Bardzo dobrze, bez względu na trendy, radzą sobie siatkarze GKPS-u Gorlice, którzy od samego początku sezonu są w czubie tabeli III ligi.

siatkówka

seniorzy
GKPS Gorlice – Iskierka Tarnów 3:0 (25:12, 25:14, 25:17)
GSKS Laskowa – GKPS Gorlice 3:1 (25:20, 22:25, 26:24, 25:20)

Gorliccy siatkarze mają za sobą dwa kolejne ligowe mecze. W spotkaniu na wyjeździe niestety nie dali rady drużynie z Laskowej, przegrywając pechowo 1:3. Pobudzeni tym niepowodzeniem w ostatnim, piątkowym meczu wyszli na parkiet bardzo zmotywowani, co pozwoliło im pokonać faworyzowaną drużynę z Tarnowa i to w trzech krótkich setach, do 12, 14 i 17.

juniorzy
GKPS – Sokół Tarnów 3:0 (25:20, 25:16, 25:19)

piłka nożna

KS Bochnia - Glinik Gorlice 0:1 (0:1)

Po serii kilku porażek z rzędu drużynie gorlickiej udało się rozegrać spotkanie, które dało im 3-punktową zdobycz. Przed meczem mało kto dawał im szansę na powodzenie w tej rywalizacji. Gola na wagę przełamania i zwycięstwa zdobył Piotr Stępkowicz.

seniorki

Glinik Gorlice dziewczyny - Iskra Brzezinka 1-3 (0-3)

koszykówka

seniorzy
MKS Gorlice - Cracovia 1906 Kraków 58:59

Koszykarze MKS-u Gorlice otarli się o włos od pierwszego w sezonie zwycięstwa. Wraz z tym spotkaniem do zespołu powrócił najlepszy strzelec minionych sezonów, Przemysław Cygan. Gospodarze prowadzili w tym spotkaniu przez prawie cały jego przebieg, by w ostatnich minutach i sekundach meczu oddać zwycięstwo przyjezdnym.