Stary budynek znika z centrum Gorlic. Zastąpi go blok SIM [FOTO]
Przy ul. Kościuszki 13 w Gorlicach ruszyły prace rozbiórkowe starego budynku mieszkalnego. Obiekt od lat był w złym stanie technicznym, a teraz jego miejsce zajmie nowoczesny blok budowany w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Inwestycja ma zakończyć się jesienią 2027 roku.
08.05.2026 15:10
1