Kolejny sukces Nadii Duszy, uczennicy Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach.
Piętnastoletnia gorliczanka Nadia Dusza zaprezentuje swój talent w warszawskich Łazienkach Królewskich w Warszawie.
Wspaniałe wieści przekazuje nam Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach. Uczennica saksofonu Nadia Dusza wygrała międzynarodowy prestiżowy konkurs muzyczny.