Ogromny sukces odnieśli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach podczas finału XLI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Karolina Barczyk zdobyła tytuł laureatki i zajęła drugie miejsce w Polsce, a Wojciech Kuk wywalczył tytuł finalisty jednego z najbardziej prestiżowych konkursów ekologicznych w kraju.