Mieszkańcy Gorlic oraz okolicznych gmin muszą liczyć się ze spadkami ciśnienia i przerwami w dostawie wody. Podczas przygotowań do zaplanowanej akcji serwisowej przy ul. Blich doszło do nieoczekiwanej awarii. W efekcie wyłączenie wody, które miało nastąpić 23 czerwca, rozpoczęło się już dziś.