Potańcówka w Parku Miejskim. Mieszkańcy ruszyli do tańca [FOTO]
Ciepły letni wieczór, muzyka i parkiet pod gołym niebem. W sobotę, 20 czerwca, w gorlickim Parku Miejskim odbywa się pierwsza w tym roku miejska potańcówka. Już po godz. 18 na głównym placu przy tężni zaczęli gromadzić się mieszkańcy, którzy postanowili spędzić wieczór w tanecznej atmosferze.
20.06.2026 22:15
3