Urzędnicy zapraszają mieszkańców gminy do wspólnych obrad w czasie sesji

  • 21.04.2021, 09:01
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Urzędnicy zapraszają mieszkańców gminy do wspólnych obrad w czasie sesji Fot. ilustracyjne/ unsplash
W czasie pandemii coraz więcej spraw udaje się załatwić drogą elektroniczną. Wielu cieszy się z tego, że spotkania czy obrady dostępne są on-line. To co jest ogromną zaletą, staje się problemem, kiedy konieczne jest omówienie ważnych spraw, a osobiste stawiennictwo w urzędzie w czasie obrad nie jest możliwe.

 

Na stronie UG Łużna pojawiło się bardzo ciekawe ogłoszenie. Mieszkańcom gminy bardzo zależy na aktywnym włączeniu się w obrady w czasie najbliższej sesji Rady Gminy. Wszystko to związane jest ze sprawą planowanego uchwalenia Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Łużna.

Odpowiadając na głos mieszkańców, UG Łużna informuje, co następuje:

W związku z rosnącym zainteresowaniem mieszkańców czynnym udziałem w najbliższej (26.04.2021) Sesji Rady Gminy Łużna, podczas której procedowana będzie Uchwała w sprawie uchwalenia Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Łużna, uprzejmie informuję, iż osoby chcące zabrać głos w dyskusji, ze względu na obecny stan zagrożenia epidemiologicznego, będą mogły to zrobić za pomocą zdalnego połączenia.

W związku z czym proszę o zgłaszanie chęci udziału w dyskusji w terminie do 26 kwietnia do godziny 8.00 w Biurze Rady.

Osoby zgłaszające zobowiązane są do podania imienia i nazwiska oraz adresu e-mail na który zostanie wysłany link do zdalnego połączenia.

Zgłoszenia można dokonać za pomocą drogi elektronicznej na poniższy adres e-mail: [email protected] bądź telefonicznie pod numerem telefonu 18 354 30 39 wew. 103.

 

źródło info: UG Łużna

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe