Bycie tatą oznacza być gotowym na przygody! Wszystkiego najlepszego!

  • 23.06.2021, 17:32
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Bycie tatą oznacza być gotowym na przygody! Wszystkiego najlepszego! Fot. ilustracyjne/ unsplash
Czy Dzień Ojca jest traktowany... po macoszemu? Przecież Tato jest równie ważny jak mama, chociaż często ma zupełnie inne zadania do wykonania!

 

Dumny jak... tatuś!

Kiedy mamusie ruszają do swoich obowiązków, tatusiowie planują już pierwsze zestawy plastikowych kluczy, młotków, śrubek i wiertarek dla swoich ukochanych dzieci. Inni planują niezwykłe podróże i wyzwania, które w oczach mam mogą być propozycją zabierania dzieciaków na wyprawy niemal survivalowe!

Nic to jednak! Pod kontrolą i przy odpowiednim planowaniu wszystko jest możliwe: najdłuższy skok na świecie, najmocniejszy strzał piłką do celu, domek na drzewie...

 

Z tatą wszystko jest możliwe!

To tato często odpowiada za przygody, o których mama nigdy nie powinna się dowiedzieć... Na wszelki wypadek ma jednak zawsze plasterki, które nalepia na skaleczenia, o których pochodzenie nawet już nie pyta.

Inni tatusiowie zabierają swoje pociechy na regularne podróże po krainie fantazji, zatapiając się w lekturach fantastycznych opowieści na długie godziny. Jeszcze inni chcą przeżyć swoje dzieciństwo jeszcze raz, proponują więc swoim dzieciom gry, zabawy, filmy i muzykę, którą sami poznawali jako dzieci.

 

Najważniejsze Tato, że jesteś

Nie ma znaczenia, co robią, ważna jest ich obecność, nawet jeśli obowiązki zawodowe powodują, że są to krótkie, ale niezwykle intensywne spotkania.

W dniu ich święta wszystkim Tatusiom życzymy kreatywności, cierpliwości i niespożytych sił do robienia tego, w czym są najlepsi!

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tatuś
Tatuś 25.06.2021, 09:12
Ojcem może być każdy, Tatusiem nieliczni.
Betti
Betti 23.06.2021, 21:48
To święto jest dla dobrych ojców którzy są na codzien z dziećmi nie dla tych co splodzili
Iks De
Iks De 23.06.2021, 18:44
Nie kazdy jest dumny inni maja pretensje ze wogóle smialo sie dziecko urodzic, inni musza z łaska placzic alimenty....

Pozostałe