Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Jak pokonać ślimaki, zwabić pszczoły, odstraszyć mszyce?  – EKO-TECH Gorlice, ul. 11 Listopada 27
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Polska Bajeczna – gorlickie dzieciaki najlepsze w teście z legend!

Oceń

Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach była kolejnym miejscem, w którym zatrzymał się Michał Słupczyński – podróżnik, bibliotekarz i promotor czytelnictwa.
Polska Bajeczna – gorlickie dzieciaki najlepsze w teście z legend!
Autor: Foto: MBP w Gorlicach

Realizując projekt Polska Bajeczna, od lipca przemierza nasz kraj rowerem i odwiedza większe i mniejsze miejscowości. Na wytyczonej przez niego trasie, w kształcie serca, znalazło się także nasze miasto.

Podróżnik spotkał się z młodymi czytelnikami i przeprowadził interesujące zajęcia na temat polskiej przyrody, tradycji i kultury. To było jego dwudzieste spotkanie na tej bajecznej trasie.

Dzieci uczestniczące w zajęciach bawiły się doskonale, a przy tym wykazały się dużą wiedzą na temat naszego kraju i regionu. Gorlicka grupa, w teście ze znajomości legend organizowanym podczas spotkań Polska Bajeczna, jak do tej pory była najlepsza.

Źródło info i foto: Miejska Bibliotek Publiczna w GorlicachNapisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!