Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Gorlice. Tragiczny wypadek przy ul. Sikorskiego. AKTUALIZACJA

Oceń

Dziś (2 października) około godziny 10.40 w Gorlicach przy ul. Sikorskiego doszło do tragicznego zdarzenia drogowego.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Według wstępnych informacji wynika, że doszło do zderzenia pojazdu dostawczego volvo z osobową alfą romeo. Okoliczności tego zdarzenia w tym momencie nie są znane.

Dwie osoby biorące udział w wypadku nie żyją. Inni pasażerowie osobówki są poszkodowani, na miejscu pracują strażacy oraz karetki ZRM. Osobówką podróżowała młodzież z jednej z gorlickich szkół. Teren zdarzenia jest zabezpieczony przez policję.

Zderzenie czołowe samochodu ciężarowego volvo z samochodem osobowym marki alfa romeo. W volvo podróżowało dwie osoby, a w alfie romeo pięć osób, z czego jedna zginęła na miejscu, a druga była w ciężkim stanie – powiedział w rozmowie z nami młodszy brygadier Dariusz Surmacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.

Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracuje policja, prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza.

AKTUALIZACJA (info KPP w Gorlicach)

Osobówka jechała od Stróżówki w kierunku ulicy Wyszyńskiego, a ciężarówka z przeciwległego kierunku. Na łuku drogi w prawo doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Niestety kierowca alfy romeo poniósł śmierć na miejscu, a siedzący za nim pasażer zmarł w szpitalu. Pozostałych trzech młodych mężczyzn wyszło z wypadku niemal bez szwanku. Nic nie stało się również kierowcy i pasażerowi ciężarówki.

Prawdopodobną przyczyną była nadmierna prędkość alfy romeo, którą na łuku drogi w prawo wyniosło na przeciwległy pas, którym jechała ciężarówka.

Odcinek między rondami prowadzącymi do ulic Wyszyńskiego i Korczak jest całkowicie zamknięty.

Na miejscu pracuje prokurator.

 ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!