Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wakacje.pl - Salon Gorlice, ul. Sienkiewicza 2, tel. 514 298 136
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Dołącz do zespołu ProtexDent CLINIC - stanowisko lekarz dentysta - Zagórzany 386A, 38-300 Gorlice

Zrobili wspaniały prezent na dwudziestolecie klubu

Podziel się
Oceń

W ostatniej kolejce I ligi Małopolskiej w siatkówce mężczyzn GKPS Gorlice, jako lider tabeli, zmierzył się z ostatnim zespołem tych rozgrywek. Okazało się, że nie był to łatwy mecz dla podopiecznych Krzysztofa Kozłowskiego.

GKPS Gorlice - Zalew Świnna Poręba 3:0 (25:17, 25:17, 25:23)

Mimo iż gospodarze zwyciężyli zdecydowanie, to brak czterech podstawowych zawodników (Gniewka Krupczaka, Bartka Kaszyka, Michała Bąka oraz Bartosza Szpyrki) był nie lada wyzwaniem dla trenera oraz reszty zespołu. Było to widoczne, zwłaszcza w pierwszym i trzecim secie, gdy przyjezdni uzyskiwali kilku punktową przewagę, której na całe szczęście nie udało się im utrzymać.


 


Gorliczanie w lidze zanotowali 11 zwycięstw co potwierdziło supremację GKPS-u w tegorocznych rozgrywkach.

Tak więc historyczna wygrana całych rozgrywek i awans z pierwszego miejsca do półfinałów o awans do II ligi państwowej stały się faktem. Można stwierdzić, że zawodnicy drużyny seniorów zrobili wspaniały prezent swojemu Klubowi na dwudziestolecie jego istnienia.


 



Tabela I ligi małopolskiej

 

Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1GKPS Gorlice1431371612391073
2OGNIWO Piwniczna1425312412301184
3ISKIERKA KRZYZ TARNÓW1425292511981189
4GSKS Laskowa1424312612781180
5LKS BOBOWA1423292612121211
6KŁOS Olkusz1422262410331091
7UKS Hutnik Kraków1417242911591205
8UKS ZALEW Świnna Poręba1415429471163

 


 


Napisz komentarz

Komentarze

Gorliczanin 26.03.2018 10:38
Tak trzymać panowie :lol:

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama

Temperatura: 11°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1027 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: V7 Treść komentarza: Jakieś wybory nadchodzą, że radni i politycy ryszyli tłuste ...? Data dodania komentarza: 15.10.2026, 19:22 Źródło komentarza: Radny Adam Piechowicz chce zmian na osiedlu Królów. Na początek kanalizacja na ul. Mieszka I Autor komentarza: tubylec Treść komentarza: Może pan radny zainteresowałby się również potokiem wypływającym z osiedla na ul. Węgierskiej ( chyba potocznie zwane Osiedlem Długosza),a przepływającym prze ul. Miodową i wpadającym do Sękówki. Potok pięknie wykonany, ale zarośnięty i zamulony solidnie. Był odmulany parę lat temu i chyba o nim zapomniano. Szkoda byłoby zaniedbać już tak do końca ten ciek. Panie radny Piechowicz - zapraszamy na „wizję lokalną”. Data dodania komentarza: 15.10.2026, 14:28 Źródło komentarza: Radny Adam Piechowicz chce zmian na osiedlu Królów. Na początek kanalizacja na ul. Mieszka I Autor komentarza: WRD Treść komentarza: W Jaśle w WRD pracują największe cwaniaki. Ciekaw jestem czy to ten sam policjant z SAMOKLĘSK który nieoznakowana CUPRĄ jeździ sobie na obiadki do swojego domu w czasie służby ;) Data dodania komentarza: 15.10.2026, 10:06 Źródło komentarza: 20-letni pirat drogowy z audi zatrzymany. Kontrola zakończyła się podwójną karą Autor komentarza: Abc Treść komentarza: Czy światła były czy nie to i tak nie powinien po drodze się poruszać. Oby ubezpieczyciel nie wypłacił nawet złotówki za motocykl, to dłużej będzie bezpieczniej na drodze i pseudo motocyklista nikomu nie zagrozi Data dodania komentarza: 14.10.2026, 17:54 Źródło komentarza: Lipinki. 16-latek poważnie ranny po zderzeniu z samochodem [AKTUALIZACJA]
Reklama