Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025

Gorlicki Rynek stroi się przed świętami. Która dekoracja najładniejsza?

Podziel się
Oceń

W tej chwili dzieci i młodzież z gorlickich szkół przystrajają drzewka na gorlickim Rynku. Każdy ma swój pomysł na świąteczną dekorację.

Na drzewkach wiszą już świąteczne ozdoby, ręcznie robione gwiazdki, łańcuchy i wiele innych błyskotek, które mają stworzyć niezwykły klimat dla Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz dla świątecznych spotkań przy choince na gorlickim Rynku.

Na wielu drzewkach przewijają się motywy ekologiczne, wykorzystano tu plastikowe, różnokolorowe nakrętki i butelki PET.

Odwiedzimy gorlicki Rynek, gdy już wszystko będzie gotowe.

Podoba się Państwu?

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Bywa 21.12.2019 19:32
Uszanujcie pracę nauczycieli i młodzieży, nie oplówajcie. Czy ktoś z was krytykantów coś zrobił społecznie.? Wiem, że wystrój i promocja miasta jest w gestii Urzędu Miasta ale to nie urzędnicy godzinami kleili zakrętki tylko Pani Ewa. Choinki z zakrętkami już zdobyły nagrodę publiczności.

Info 21.12.2019 21:22
Nakrętki nie kleiła pani Ewa - pani Ewa robiła przepiękne ręcznie robione girlandy, sznury wokół pni oraz część święcących lamp. Wszystkie gwiazdy i drugą część lamp kleił ktoś inny, kto pomagał pani Ewie a sklejania było sporo bo ponad 6 tysiecy sztuk nakrętek. To tylko w kwesti sprecyzowania.

Ja 21.12.2019 09:46
Te dekoracje są przzzeeeepieeeeeknnneeee !!!!!! Aż żal ze nie ma śniegu i mrozu :( byłby piękny klimat pod jarmark. Ech pogodo, psujesz wszystko .....

Polak 21.12.2019 09:39
Pięknie to wszystko wygląda! I całe szczęście, że nie robią z całego miasta wiejskiej dyskoteki jak Jasło czy Krosno!

Made_in_Kobylanka 20.12.2019 20:06
No właśnie.... Jasło, Krosno, Lipinki.... Wszędzie ozdoby na ulicach, przy latarniach. A w Gorlicach co rok to gorzej. Dlaczego nie ma ozdób przy latarniach. Fakt rynek bardzo ładnie oświetlony :) Co do tak bardzo krytykowanych ozdób z korków, to się nie zgodzę bo ładnie to wygląda.

Zachwycony 20.12.2019 19:42
Nakrętki są super - proszę zwrócić uwagę ile pracy (roboczogodzin) to kosztowało - girlandy szydełkowane na drutach sznurkiem lnianym, gwiazdki i cyferki zgrzewane lutownicami. Ta szkoła jako jedyna zrobiła lampy, które faktycznie świecą z myśl idei konkursu "Gorlice miasto światła". Proszę to zauważyć wieczorem. Dwa drzewka idealnie dobrane kolorystycznie - jedno kolory letnie a drugie kolory zimowe.

Gooo 20.12.2019 18:50
przyjdzie wiatr albo deszcz, a na rynku będzie niezły śmietnik

Przechodzień 20.12.2019 19:36
zalaminowane wydrukowane lampki ze szkoły "trójki" już zaśmiecają rynek - ktoś się nie przyłożył do mocowania.

Wieś 20.12.2019 17:32
Kicz popędzany badziewiem do potęgi drugiej

ROBI 20.12.2019 16:31
Gorlicki rynek jest tak brzydki że jak się koło niego idzie trzeba zasłonić oczy,a najlepszy jest ten grobowiec a la Lenin :)

spacerowicz 20.12.2019 14:53
Bardzo dobry pomysł z zakrętami. Uznanie i gratulacje dla Pani Ewy.

Obserwator 20.12.2019 14:38
Co za dno. Czy to przypomina w jakikolwiek sposób wystrój choinki? To samo dotyczy sklepów i wystroju miasta. Szaro, smutno, miasto światła bez świateł.

Mieszkaniec 20.12.2019 13:26
Oby jak najszybciej spadł śnieg i zasypał ten kicz. To wszystko tak wygląda jakby bomba uderzyła w jakiś szmateks. To nie ma nic wspólnego ze świętami Bożego Narodzenia. Ulice wjazdowe do miasta puste i smutne. Wystawy sklepowe tak samo. GORLICE ubiegają się o miano miast światła ???? To jest żart czy kpina ????

Marek 20.12.2019 12:10
Szkoda tylko że "miasto światła" nie świeci przykładem, a jedynie kubki-lampką... Drogi wjazdowe do miasta są totalnie gołe... No ale..

Darek 20.12.2019 16:02
ale co ? dokończ Marku . Ale co ?

Marek 20.12.2019 17:08
ale... kto by się tym przejmował?!

Marek 20.12.2019 12:08
Fajny pomysł z zakrętkami! Ogólnie brawo młodzież!

ReklamaStudiuj w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? U nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych! Umów wizytę - tel. 510 500 802, Gabinet "Więcej słyszeć", Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9
ReklamaAkademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi | Filia w Jaśle, STUDIUJ BLISKO SIEBIE ADMINISTRACJĘ LUB PEDAGOGIKĘ, studia licencjackie i magisterskie podyplomowe wspomagane on-line | ZAPISZ SIĘ TERAZ! STYPENDIA NAWET DO 4500 ZŁ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 17°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 6 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: masakraTreść komentarza: napiszcie ile miast badali , bo może badali 85, a Gorlice 82 miejsce ?Data dodania komentarza: 18.09.2025, 21:35Źródło komentarza: Awans, który robi wrażenie! Gorlice w czołówce polskich samorządówAutor komentarza: ArielTreść komentarza: Jeże rzeczywiście wytropią i wytępią ślimaki, są szybsze;) Moja koleżanka na działce miała zatrzęsienie tych ślimaków i sprowadziła 2 jeże. Po jakimś czasie nie było ani jednego ślimaka i na drugi rok też nie było po nich nawet śladu. Za to tych jeży nabrało się tyle, że strach było wejść na tą działkę. Raz poszliśmy komisyjnie liczyć i naliczyliśmy 29 jeży, ale nie wiem czy to było dokładnie, bo część tego towarzystwa nam się rozbiegła. I ta koleżanka wtedy powiedziała, że już chyba wolała te ślimaki niż jeże...Data dodania komentarza: 18.09.2025, 18:34Źródło komentarza: Wrzesień. Najlepszy czas na walkę z tymi szkodnikami! Ten gatunek ślimaka jest okropnyAutor komentarza: strona wuwuwuTreść komentarza: Wczoraj śmiertelny wypadek w Faściszowej, przed Zakliczynem na DW 980. Też motocyklista.Data dodania komentarza: 18.09.2025, 11:11Źródło komentarza: Czarna seria wypadków z udziałem motocyklistówAutor komentarza: XTreść komentarza: Biologiem nie jestem ale bazując się na treściach znalezionych w internecie a także własnymi obserwacjami: sprzymierzeńcami w walce ze śliwkami nagimi są nasze rodzime winniczki. Zjadają jaja i młode osobniki ślimaków nagich. Sypiąc "niebieskie granulki" ludzie zabijają więc także swoich sprzymierzeńców.Data dodania komentarza: 17.09.2025, 21:21Źródło komentarza: Wrzesień. Najlepszy czas na walkę z tymi szkodnikami! Ten gatunek ślimaka jest okropny
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12