Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama
Reklama Podaruj dzieciom dom! Zostań rodziną zastępczą - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Słoneczna 7, Gorlice, tel. 18 352 53 80

Druhowie otrzymali nowy sprzęt. Dzięki niemu ich samochody będą w pełni wyposażone.

Podziel się
Oceń

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy wzbogacili się o kolejny sprzęt, który niezbędny jest do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Druhowie otrzymali nowy sprzęt. Dzięki niemu ich samochody będą w pełni wyposażone.

Autor: fot. moszczenica24.pl

Na wyposażenie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy trafił nowy sprzęt do ratownictwa przedmedycznego. Są to nowa torba medyczna PSP R1 wraz z wyposażeniem, deska ortopedyczna oraz szyny Kramera.

Od teraz w pełni wyposażone w sprzęt medyczny będą już dwa samochody OSP Moszczenica biorące udział w akcjach ratowniczo - gaśniczych.

Wiemy, że wnioski składało wiele jednostek z całego kraju, a ich wszystkich było 2 880. OSP Moszczenica znalazła się wśród 306-u, które otrzymały wsparcie, bardzo się cieszymy i dziękujemy sponsorom za wsparcie – mówi Prezes OSP Moszczenica dh Damian Markowicz.

Strażacy ochotnicy pełnią bardzo ważną rolę w życiu społeczności lokalnych, o czym nie raz można się przekonać. Nowy sprzęt tego typu jest niezbędny.


Napisz komentarz

Komentarze

papa 05.01.2020 14:21
na uklady nie ma rady i Tych co siedza Wyzej niz pozostale jednostki

Osp 03.01.2020 13:44
A co poprzedni prezes noe dzialal.....jak pamietam remize w moszczenicy w roku 2011 to masakra....a jak zostal prezesem pan przemek to teraz widac super remont remizy nowiutkie wozy sprzet itp dobrze ze poprzedbi prezes zostawil tyle po swoich staraniach to teraz jest dobrze bylo przyjsc na gotowe......szacun wielki dla poprzedbiego prezesa

Grzes 02.01.2020 19:38
Takim cudem ze juz wszystkie osp maja torbe medyczna.....

Strażak SAM 03.01.2020 12:33
Wnioski można było składać przecież o różne inne wyposażenie. Przecież osp moszczenica miała deskę i torbę a nawet chyba dwie. Tak pisze na Moszczenica.info Mimo wszystko Gratulacje. Nie rozumiem tylko dlaczego jadą tak po tym nowym młodym prezesie. Widać chłopak działa, chce działać i ma jakieś pomysły. brawo osp moszczenica

druh 02.01.2020 18:00
Tylko Moszczenicy siadło z całego powiatu, jakim cudem?

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
ReklamaStand-up Grzegorz Dolniak - Kino Farys w Bieczu - 29 marca 2026
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 4°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 3 km/h

Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego