Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Lider jest tylko jeden. GKPS Gorlice mistrzem Małopolski!

Oceń

Do zakończenia pierwszej rundy rozgrywek I ligi małopolskiej w siatkówce mężczyzn pozostała jeszcze jedna kolejka. Już teraz gorliccy siatkarze mogą być pewni triumfu w ligowej tabeli.
Lider jest tylko jeden. GKPS Gorlice mistrzem Małopolski!

Iskierka Krzyż Tarnów - GKPS Gorlice 3:2 (23:25, 25:22, 26:24, 18:25, 15:11)

Pomimo porażki podopieczni Krzysztofa Kozłowskiego zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek ligi małopolskiej.
Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się po myśli drużyny przyjezdnej, która wygrała jego pierwszy set. W dwóch kolejnych bardzo zaciętych odsłonach górą byli gospodarze z Tarnowa. Gorliczanie zmotywowali się jeszcze raz, wygrywając kolejnego seta, doprowadzając do tie-breaka. W piątym secie musieli jednak uznać wyższość drużyny Iskierki.

Dzięki zdobytemu punktowi gorliczanie zostali samodzielnymi liderami ligi i na jedną kolejkę przed zakończeniem pierwszej rundy żadna z drużyn im już tego fotela nie jest w stanie zabrać.
 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a