Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Spełniają się marzenia gorlickich siatkarzy. GKPS zagra na szczeblu centralnym!

Oceń

Ciekawe informacje dotyczące przyszłorocznych rozgrywek centralnej II ligi dotarły do środowiska siatkarskiego w województwach z Wydziału Rozgrywek PZPS.
Spełniają się marzenia gorlickich siatkarzy. GKPS zagra na szczeblu centralnym!
Autor: fot. facebook Michał Bąk

Otóż, ze względu na brak możliwości dokończenia rozgrywek na wszystkich szczeblach, w związku z wyjątkową sytuacją panującą w kraju, podjęto decyzję jak poniżej:

zobacz: Komunikat Wydziału Rozgrywek PZPS

Zgodnie z tym Komunikatem, po 22 latach od założenia klubu, po trzech kolejnych wygranych sezonach I ligi Małopolskiej, GKPS Gorlice ma szansę wystąpić na szczeblu centralnym.

Wystarczy tylko potwierdzić udział drużyny w tych rozgrywkach i marzenia wielu pokoleń siatkarskich Gorlic się spełnią (a siatkówka w Gorlicach istniała na wysokim wojewódzkim poziomie jeszcze przed erą GKPS-u jako GKS Glinik Gorlice).

Zarząd klubu zapewnia wszystkich zainteresowanych, że zrobi wszystko, aby to marzenie się zrealizowało.

W związku z tym dziś wstępnie potwierdzono w Małopolskim Związku Piłki Siatkowej w Krakowie chęć udziału zespołu GKPS Gorlice w tych rozgrywkach.

Brawo GKPS. Brawo Gorlice !!!

źródło: gkps.pl


Napisz komentarz
Komentarze
Kamil 27.03.2020 21:43
Brawo Panowie, Miasto musi się przyłożyć do tego żeby nie skończyło się podobnie jak z zespołem Pań kiedy miały możliwość gry na zapleczu kobiecej ligi siatkówki, ame zabrakło środków...GKPS!

Borys 28.03.2020 07:25
Dokładnie!!! Granie samymi wychowankami już nie wystarczy. Gratulacje dla chłopaków i trenera. Panowie czas na wzmocnienia. Miasto musi pomoc !!!

Mariusz Wrazen 27.03.2020 20:27
GKPS 2 JEST!!! - Gratulacje

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a