Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - II tura rekrutacji do 17 września - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 5%!

Rozbujajmy Gorlice!

Podziel się
Oceń

Młodzieżówka Kukiz’15 działa w mieście od nieco ponad miesiąca. Jutro (10 marca) obecni członkowie i poseł Elżbieta Zielińska zapraszają młodych na otwarte spotkanie.

Przyjść może każdy, kto chce zmian w otaczającej nas rzeczywistości. Bez znaczenia, z jaką partią się utożsamia czy sympatyzuje – przekonuje Piotr Lenard, lider gorlickiego Klubu Młodych Kukiz’15.



Klub działa od miesiąca i w tym czasie zyskał miano „aktywnego”, dzięki spełnieniu trzech warunków wymaganych regulaminem młodzieżówki Kukiz’15.

Jednym z warunków było spotkanie z posłem, które nie było dla nas większym problemem, dzięki przychylności poseł Elżbiety Zielińskiej. Kolejnym było napisanie interpelacji poselskiej – nasza dotyczyła zwiększenia nacisku na edukację w zakresie pierwszej pomocy w szkołach. Trzecim warunkiem było czynne wsparcie jakiegoś działania społecznego – w naszym przypadku była to pomoc w organizacji Biegu Tropem Wilczym, który odbył się w ostatni weekend – wyjaśnia Piotr Lenard.

Członkowie Klubu spotykają się co sobotę – na zmianę w biurze poseł Elżbiety Zielińskiej i poza nim, by lepiej poznać się również prywatnie.

Dyskutujemy, przedstawiamy swoje pomysły, nikt nie „rządzi”, wszyscy są równi – dodaje Piotr Lenard.

W najbliższym czasie młodzi z Kukiz’15 zaplanowali kilka działań, których szczegółów nie chcą na razie zdradzać, ale mówią, że będą związane poprawą miejskiej infrastruktury i akcjami charytatywnymi.

Każdy z członków mieszka w innej części miasta, dlatego chcemy „poprawić” najpierw to, co nas otacza, co widzimy na co dzień – mówi lider.

Jutrzejsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 18 w biurze poseł Elżbiety Zielińskiej, które znajduje się w Gorlicach przy ulicy Piekarskiej.

Przyjść może każdy, ale szczególnie zaproszeni mogą czuć się młodzi ludzie z powiatu gorlickiego – dodaje Piotr Lenard.

Link do wydarzenia na Facebooku dotyczącego spotkania: TUTAJ



 


Napisz komentarz

Komentarze

96Latek 10.03.2018 17:07
Ta z lewej jest w moim typie.

Drań 10.03.2018 14:18
Ja w sumie w politykę angażował się nie będę, bo swego czasu, dostałem za swoje, pare stówek poszło przy tej "okazji" więc...mam zbytnio niewyparzoną gębę i ostry język, więc w politykę się wdawał nie będę. Jak najbardziej kibicuje młodym! działajcie,udzielajcie się, może przyjdzie czas na tą prawdziwą,uczciwą i szczerą DOBRĄ ZMIANE. Gdzie wszyscy będą mieli dobrą prace, płacę i będą zadowoleni z życia! A komentujący tutaj to uf, w większości to pewnie zwolennicy jednej partii a i tej drugiej też, 500+ i te sprawy. Powiem tyle, ruszcie zady i coś zróbcie a nie ciśnijcie hejty w necie, bo tylko to potraficie. W twarz potraficie powiedzieć coś co wam nie pasuje? No tak, w necie kozaki w realu pipy! taka jest prawda. Motywujcie, wspierajcie, chyba, że wam wygodnie jedynie narzekać, hejtować? Eh te smutne Gorlice ze smutnymi, zawistnymi ludźmi :/

Anatol 10.03.2018 09:21
Zawsze popieram młodych ludzi którym chce się działać, a nie tylko pierdo.ić na necie. Piona i do przodu kiedyś to wy będziecie się śmiać z tych hejterów.

Kazek 10.03.2018 08:49
słaba ta Pana kiełbasa. Piwo? :O nie ma Pan coś mocniejszego w zanadrzu ? :P

Piotr 10.03.2018 08:30
staraliśmy się działać wcześniej i pewne pomysły się zrodziły już wtedy. Teraz mamy większe ambicje i plany. Nie od razu Rzym zbudowano. Ciekaw jestem czy Pan coś zrobił dla społeczeństwa poza wytykaniem czasu działań ludzi którzy na prawdę chcą coś zmienić.

Piotr 10.03.2018 08:28
Zrobi Pani lepsze ?:D Chetnie poznam Pani zdolności fryzjerskie. Czy tak samo biegle porusza Pani nożyczkami i maszynką jak słowem :D

Piotr 10.03.2018 08:26
Nauka i praca nie wyklucza działania społecznego. Co do piaskownicy wszyscy w niej zaczynali... My nie mamy zamiaru w niej zostac do konca zycia. Mamy większe ambicje

adu$ 09.03.2018 20:00
na młodzieżówkę może i za stary,ale działać może jak najbardziej :P Zresztą on się chyba coś nieco angażuje...

Piotr 09.03.2018 19:14
to sie okaze :)

haha 09.03.2018 19:06
Weźcie się najpierw za robotę i naukę młodzi, teraz to jak zabawa w piaskownicy :zzz

Fryzjerka 09.03.2018 18:28
Fryzury na zdjęciu prawie jak u Geyów

Zdziwiony 09.03.2018 18:13
"Każdy z członków mieszka w innej części miasta, dlatego chcemy „poprawić” najpierw to, co nas otacza, co widzimy na co dzień – mówi lider"Do tej pory im to nie przeszkadzało - co ich tak zerwało na nogi przed wyborami?

Renata M. 09.03.2018 17:54
Mi zależy na tym by księża w Gorlicach nie mieli żadnej władzy i nawet baru na Piekarskiej, sklepu katolickiego i by nie uczyli w szkołach.

Radna 09.03.2018 17:28
Zawsze szalenie działają Bolki i Osoby do 25r życia a potem popęd spada

25 latka 09.03.2018 17:27
Za stary na młodzieżówkę.

09.03.2018 16:46
Co, narodowe Gorlice nie mają wzięcia więc zmieniają się w jakiś klubik. Zielińska ich motywuje i popiera A sama zmienia barwy w polityce jak q..kameleon ?

xxx 09.03.2018 15:18
Ratujmy Gorlice i to by był odpowiedni temat dla Pani Poseł.

Węgierska 09.03.2018 14:34
Rozbujać to się można przez chwilę na koniku na biegunach i znowu Gorlickie problemy wracają wraz z problemami Pani z nad Poczty

bibi 09.03.2018 14:33
" Bez znaczenia, z jaką partią się utożsamia" ważne żeby był z pisu. Młodzi, nie marnujcie czasu dla Kukiza. Po następnych wyborach już nie nie będzie

Aga 09.03.2018 14:30
Gorlice są już rozbujane, gdzie mieszkańcy wzajemnie się tępią, bo jest problem za problemem

koleżanka 09.03.2018 14:23
Byle Kobieta Burmistrza nie rządziła jak nasza Syrenka Warszawska

basia 09.03.2018 14:12
brawo,brawo,brawo ,kibicuję życzę powodzenia

Najwna Nastolatka 09.03.2018 13:46
Rozbujajmy Gorlice! i połączymy z Nowym Sączem.

Rozalia 09.03.2018 13:41
Anatol specjalista od tatuaży niech się też zangażuje

Radny 09.03.2018 13:39
Widać że rozpoczeła się kampania wyborcza, tylko jakoś nie widać kiełbasy przed wyborczej

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD- EDYCJA 2026, Powiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnością do skorzystania ze wsparcia oferowanego w ramach programu
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu - Rekrutacja 2026/2027 - bezpłatna edukacja - praktyczne podejście - kadra ekspertów
AKTUALNOŚCI
Reklama Zapraszamy na Wielkie Targi Roślin 13-14 września do Gorlic w Hali Sportowej OSiR
Reklama
POPULARNE
Reklama Zapraszamy na Wielkie Targi Roślin 13-14 września do Gorlic w Hali Sportowej OSiR
Reklama

Temperatura: 27°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: RudyCzarnyKot Treść komentarza: Jeśli ta droga na obecnym etapie dostanie połączenie z drogą przed garażami lub w najbliższych latach będzie budowany ciąg dalszy, który połączy się z osiedlem w górnej części będzie to miało sens. W przeciwnym wypadku jest bezużyteczna, praktycznie drugi wjazd obok obecnego nic nie daje. Data dodania komentarza: 30.08.2026, 11:39 Źródło komentarza: Nowa droga zmieni komunikację na osiedlu Hallera. To początek większego planu [FOTO] Autor komentarza: Adam Treść komentarza: Tak, jeśli wybuduje ją za pieniądze "z kieszeni". Jeśli jednak finansuje budowę kredytem to może mieć nawet wartość ujemną. Data dodania komentarza: 30.08.2026, 00:26 Źródło komentarza: 25 gorlickich firm wartych miliony. To dzięki nim Gorlice znalazły się w ogólnopolskim rankingu Autor komentarza: Kuck Fikes Treść komentarza: Tak. Zdecydowanie czuję się lepiej. Nikt nie przejmuje się Palestyńczykami umierającymi w Gazie tysiącami. Nikt nie przejmuje się ponad milionem ofiar wojny - po każdej ze stron, za naszą wschodnią granicą. Koty są najważniejsze, nie? Jak bardzo trzeba być ograniczonym człowiekiem, aby nie dostrzegać zła dotykającego ludzi i wynosić zwierzęta na pierwsze miejsce? Data dodania komentarza: 29.08.2026, 22:01 Źródło komentarza: Kolejny kot zaginął dziś w Gorlicach. Lusia zniknęła w rejonie stadionu Autor komentarza: Nate Higgers Treść komentarza: Może najwyższy czas stworzyć gminny spis źródeł i naturalnych ujęć wody gminy Biecz? Wody Polskie są upolitycznione i wiadomo... Data dodania komentarza: 29.08.2026, 21:43 Źródło komentarza: Czyżby to początek kryzysu z wodą? Gmina Biecz apeluje do mieszkańców. Oszczędzajcie wodę
Reklama