Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama KEBAB PARK – otwarcie wrzesień 2022 – Jesteśmy na Rydarowskiej 6
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Tragedia w Binarowej. Dwóch młodych mężczyzn spadło z dachu. Jeden nie żyje. AKTUALIZACJA

Oceń

Dzisiaj (16 maja) około godz. 4.30 służby ratunkowe z Gorlickiego zostały zawiadomione o dwóch mężczyznach, którzy spadli z dachu ośrodka zdrowia w Binarowej.
Tragedia w Binarowej. Dwóch młodych mężczyzn spadło z dachu. Jeden nie żyje. AKTUALIZACJA
Autor: Foto: Facebook Biecz 998

 

Na miejsce zdarzenia natychmiast zostały zadysponowane zastępy strażaków z JRG Gorlice i druhowie z OSP Binarowa i OSP Biecz, policja i zespoły ratownictwa medycznego.

Niestety jeden z mężczyzn, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarł na miejscu. Drugi został zabrany do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza gorlickiej policji oraz prokurator.

 

Dwóch młodych mężczyzn spadło z dachu na beton. Jeden pomimo reanimacji zmarł, drugi został zabrany do szpitala mówi młodszy brygadier Dariusz Surmacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Staży Pożarnej w Gorlicach.

 

AKTUALIZACJA (godz. 8.55, 16 maja 2020)

 

O godz. 4.20 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku w Binarowej. W jednym z budynków odbywało się spotkanie towarzyskie nastolatków, po którym dwaj nastolatkowie (16-latek i 17-latek, obaj z Gorlic) mieli udać się spać do jednego z pomieszczeń na poddaszu.

Na razie nie wiemy w jakich okolicznościach znaleźli się na dachu budynku, z którego obaj spadli. 17-latek w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu, a 16-latek z poważnymi obrażeniami nóg i kręgosłupa został zabrany do gorlickiego szpitala. Był trzeźwy.

Na miejscu nadal pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, który zadecydował o zabezpieczeniu zwłok do dalszych badań. Trwają również oględziny miejsca zdarzenia — mówi aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.


Miejsce zdarzenia:

 ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!