Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Czy pamiętasz poprzednie odsłony naszego portalu?

Oceń

Oddajemy w Państwa ręce czwartą wersję naszego portalu. Zapraszamy w swoistą podróż w czasie przez osiem lat funkcjonowania naszej witryny. Tak wyglądał portal na przestrzeni lat.
Czy pamiętasz poprzednie odsłony naszego portalu?

Gdy rozpoczynaliśmy przygodę z mediami internetowymi byliśmy bardzo niedoświadczeni i technicznie, i dziennikarsko.goorlice.pl

Nasza pierwsza produkcja nie zachowała się w archiwum. Pozostał po niej tylko pasek nagłówka z grafiką i motto początkującego portalu. Inauguracyjna odsłona była oparta o czysty język HTML, co powodowało, że aktualizacja sprawiała bardzo wiele problemów i była czasochłonna. Mimo wszystko, od 18 października 2010 portal cieszył uczestników projektu, co spowodowało, że coraz więcej osób angażowało się w spotkania, rozmowy i prace nad portalem z pasją. Witryna funkcjonowała od października 2010 roku do stycznia 2011 roku.


halogorlice 1.0

Bardzo ważnym okresem w istnieniu naszego internetowego czasopisma był styczeń 2011, gdy zdecydowaliśmy się na zastosowanie popularnego systemu zarządzania treścią. To właśnie na CMS-ie zbudowaliśmy naszą pierwszą odsłonę. Była kolorowa i ciekawa, zresztą zobaczcie sami na zdjęciach. Pierwsza wersja naszego portalu pracowała od 3 lutego 2011 roku do 23 kwietnia 2013 roku.

 
halogorlice 2.0

Kolejna odsłona portalu to skok technologiczny, który wyznaczył nam rozwój urządzeń mobilnych. To właśnie dzięki responsywności mogliśmy pochwalić się dostosowaniem modułów witryny do wszystkich urządzeń, na których wyświetlane było halogorlice. Druga wersja witryny funcjonowała od 24 kwietnia 2013 roku do 7 maja 2015 roku.

 

halogorlice 3.0

Ostatnia odsłona to projekt związany z naszą prezentacją dużych zdjęć w artykułach. Zdecydowaliśmy się na podział strony pod względem kategorii publikowanych artykułów. Odsłona funkcjonowała od 8 maja 2015 roku do 3 marca 2018 roku.


halogorlice 4.0

Obecna wersja portalu to kontynuacja projektu dużych zdjęć, odświeżona wersja responsywności oraz nowe funkcjonalności, których brakowało w poprzednich wersjach. 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a