Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Zespół Dorośli swoje studio nagrań ma w łemkowskiej chyży. To mogło się udać tylko w Beskidzie Niskim!

Oceń

Od pomysłu na spędzenie koronawirusowej pandemii z dala od wielkomiejskiego zgiełku po totalne zauroczenie Beskidem Niskim. Historia niezwykła w swej prostocie i zupełnie zaskakująca.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

 

Zapraszamy Was do domu „Dorosłych” w Śnietnicy, gdzie każdy czuje się jak u siebie. Do domu, z którego okien rozpościera się zachwycający widok. Ich muzyka koi równie dobrze, jak te krajobrazy i wbrew światu nigdzie się nie spieszy i z niczym nie zamierza się ścigać.

 

Z „śnietniska”, jak czule mówią o swoim domu, zagrali już pierwsze koncerty online, a już jutro i w niedzielę zagrają na żywo w Dukli KLIK i w Ropkach KLIK.

Posłuchajcie naszej rozmowy z Igorem Spolskim z zespołu „Dorośli”.

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a