Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaSądecka Jesień Kulturalna 2022 – pełen program
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Warszawianka, która rzuciła wszystko i wyjechała w... Beskid Niski, żeby zrealizować swoje dzikie marzenie

Oceń

Z Marleną Moździńską, właścicielką i gospodynią Naszej Polany w Klimkówce rozmawiamy o warsztatach zielarskich, o życiu w Beskidzie Niskim, marzeniu, które przez lata czekało na półce, żeby je zrealizować i wyjątkowych gościach, którzy odwiedzają jej dom.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Nasza Polana to miejsce stworzone do dobrego spania, relaksowania się, czytania, pisania, komponowania. Wpadają tu artystyczne dusze, wpadają ludzie tak aktywni, że nie zdejmują z nóg sportowych butów, bywają fajne rodziny z dziećmi, bywają samotnicy. Wszyscy tu wracają. Mówią, że jest im dobrze, że lubią tu jeść, że kochają drobne detale wystroju i pomysł na zdrowe życie. Nie dziwią się, że nie ma telewizora, cieszą się z ciszy i szanują ją, wyczuwają potrzebę rozmowy, doceniają jej brak. Dziwią się, że ten dom to drewno, glina, słoma. Wszystko z najbliższej okolicy. Zdrowe, naturalne, nieprzetworzone, miłe dla oka, zdrowe dla ciała, pożywne dla duszy.

Zapraszam w miejsce z nieustającą wymianą energii. Goście przyjeżdżają tu po COŚ, zostawiając kawałek siebie. Odwdzięczam się gościnnością, kuchnią i ciekawością ludzi. Czekam na Was w najdzikszych polskich górach. Nad jeziorem.

 

 

 

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023