Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Bobowska koronka zachwyciła jedną z najbardziej znanych polskich stylistek

Oceń

Kilka dni temu Bobową odwiedziła Monika Jurczyk, pierwsza polska personal shopper, która prowadzi warsztaty, pisze książki, a ubrań używa jako narzędzia do uczenia kobiet, jak być dobrą dla siebie. W Bobowej zachwyciła się koronką klockową!
Bobowska koronka zachwyciła jedną z najbardziej znanych polskich stylistek
Autor: Foto: Instagram/ @osaosobistastylistka, Monika Jurczyk OSA Stylistka, autor foto: Michał Wyrobek

 

Inspiracje można znaleźć wszędzie – to zasada, którą w zawodzie osobistej stylistki stosuję od lat. Ćwiczę się w zachwycie i szukaniu inspiracji zarówno w dalekich, jak i bardzo bliskich podróżach. To pomaga mi w tworzeniu stylizacji dla siebie i moich klientek. Sprawia, że moja praca nigdy mi się nie nudzi. O kulisach mojego zawodu już niebawem będę opowiadała więcej, bo we wrześniu szykuje się druga edycja kursu. Ale zanim to... zerknijcie na genialne koronki klockowe. Unikalna technika (nić nawijana na drewniane klocki), przepiękne koronki znane na całym świecie, a wyrabiane w niewielkim miasteczku Bobowa. Czasem nie trzeba podróżować daleko, żeby dać się zaskoczyć – pisze na swoim Instagramie o wizycie w Bobowej Monika Jurczyk.

To doskonała rekomendacja, zwłaszcza że dzisiaj (3 września) rusza XXI Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej w Bobowej, którego mieszkańcom Gorlickiego nie trzeba przedstawiać, ale wielu z nas zwyczajnie zapomina, że to właśnie w naszym powiecie powstają koronkowe dzieła sztuki. Festiwal jest doskonałą okazją, żeby zobaczyć koronkę klockową na żywo i to w najlepszym wydaniu.

Szczegółowy plan wydarzenia dostępny TUTAJ.

 

 

 


Napisz komentarz
Komentarze
Jolanta 19.09.2020 21:13
Piękne! :)

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023