Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Dominikowice. Samochód osobowy złamał słup energetyczny (AKTUALIZACJA)

Podziel się
Oceń

Tuż przed północą (12 września) w miejscowości Dominikowice doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

 

Do zdarzenia doszło około 2 km za szkołą w Dominikowicach w kierunku przysiółka Zakole. Wskutek niewyjaśnionych w tym momencie przyczyn kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup, łamiąc go.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane służby ratunkowe, strażacy z Dominikowic i Gorlic, ZRM oraz policja.

Podróżujący pojazdem opuścili go o własnych siłach, ratownicy opatrują ich na miejscu.

Aktualizacja

Jak wynika z aktualnych ustaleń policji, kierujący samochodem znajdujący się w stanie nietrzeźwości (1 promil) nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Wypadł z drogi uderzając w pobliski słup energetyczny.

Kierowca ten prowadził pojazd nie posiadając wymaganych do tego uprawnień. Sprawca został zatrzymany, a jego pojazd zabezpieczono do dalszej analizy. Za prowadzenie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Odrębnie kierowca odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji i  prowadzenie pojazdu mechanicznego bez wymaganych uprawnień - informuje rzecznik gorlickich mundurowych, asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.



Napisz komentarz

Komentarze

NajszybszePolo 13.09.2020 14:25
Około tygodnia temu w godzinach wieczornych to autko wyprzedzało mnie na obwodnicy Gorlic w zakręcie na podwójnej ciągłej. Głośna muzyka, pasażer wywijający rękami do wszystkich aut. Jednak w dominikowicach nie wytrzymał presji

xD 13.09.2020 19:51
jak jechałeś 20 km na h to wyprzedził proste, a dla twojej świadomości to kierowcą wypadku nie był ten co Cię wyprzedził a jego kolega

MrRed 13.09.2020 10:10
czinkłeczentem?! co za noc. co za kierowcy. przy takich wehikułach to mam nadzieję, że nieprędko zbiorą pieniądze na kolejne cztery kółka

D-ce 13.09.2020 09:07
To jest przysiólek Osiek ...

Kubica 13.09.2020 07:19
GNR - Gorlice Night Racing ;)

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
ReklamaAdvertisement
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 21°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama