Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Pierwsze śliwki robaczywki. Łatwo tu nie będzie.

Oceń

Gorliccy siatkarze rozpoczęli zmagania w II lidze rozgrywek ogólnopolskich. Jest to historyczny sezon dla GKPS-u Gorlice, który występuje po raz pierwszy w ligowych zmaganiach o tej randze.
Pierwsze śliwki robaczywki. Łatwo tu nie będzie.
Autor: fot. ilustracyjne / własne

 

KSS Karpaty Krosno Glass - GKPS Gorlice 3:0 (25:11, 25:20, 25:17)


Na inaugurację II ligi gorliccy siatkarze wybrali się do Krosna, gdzie byli podejmowani przez zespół Karpat. Przeciwnicy nie byli łaskawi dla ligowych nowicjuszy, wygrywając w trzech krótkich setach do 11, 20 i 17.
 

To była dobra lekcja siatkówki od jednego z faworytów rozgrywek - pisze na stronie klubowej Krzysztof Kozłowski, trener zespołu.

Drużyna Karpat Krosno gra w drugiej lidze nieprzerwanie od ponad 50 lat i wszystko na to wskazuje, że w tym roku będzie się bić o czołowe lokaty.

Pierwszy mecz II ligi w Gorlicach rozegramy w hali OSiR z zespołem Arka Chełm 31 października, nasz przyszłotygodniowy przeciwnik (MOSiR Jasło) poprosił o przełożenie spotkania na termin późniejszy.

 


Napisz komentarz
Komentarze
Siateczka 28.09.2020 14:43
Walczyć będzie dobrze ?

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a