Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Zespół Szkół Zawodowych w Bobowej planem zdjęciowym do nowego programu „dwójki”

Oceń

Jeszcze w sierpniu ekipa Telewizji Polskiej nagrywała w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej sceny do nowego programu rozrywkowego „Przyjaciele na zawsze”, który opiera się na wspomnieniach z młodości gwiazd. Emisja programu odbywa się w każdą niedzielę o godz. 16.15 w TVP2.
Zespół Szkół Zawodowych w Bobowej planem zdjęciowym do nowego programu „dwójki”
Autor: Foto: naszabobowa.pl

 

W najbliższą niedzielę (11 października) bohaterem 6. odcinka programu będzie Tomasz Szczepanik lider zespołu Pectus. Za swoich największych przyjaciół uważa braci i to właśnie ich zaprosił do programu, by wspólnie odpowiedzieć na pytania o szkolną młodość i wygrać jak najwięcej dla fundacji „Wszystkie dzieci nasze są”, która działa w okolicy.

W studiu będą go wspierać zarówno trzej bracia: Mateusz, Marek i Maciek, jak i podopieczni fundacji. Z pomocą w razie potrzeby pośpieszy też Dominik, przyjaciel Tomka Szczepanika ze szkoły średniej, który będzie dyżurował pod video-telefonem jako kujon.

Już w najbliższą niedzielę dowiemy się, czy się dobrze uczyli w szkole i kto komu co podbierał, bracia opowiedzą również o skrzętnie skrywanych tajemnicach, będą też szkolne niespodzianki i zbójeckie tańce.

Zachęcamy do oglądania 6. odcinka programu „Przyjaciele na zawsze” w najbliższą niedzielę (11 października) o godz. 16.15 w TVP2.

Źródło info: naszabobowa.pl/tvp.plNapisz komentarz
Komentarze
??? 09.10.2020 18:47
Gdzie są maseczki założone???

Bartek 09.10.2020 12:20
Fajneeeee! :))

Majka 09.10.2020 11:03
Każda inna poza TVP była by spoko a tak nie ma się czym szczycić

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a