Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama TERMIX, znicze, wkłady, kwiaty - Przedmieście Dolne 73, Biecz - telefon 607 063 057 lub 501 569 020
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaOtwarcie Restauracji Galicja w Klęczanach - 18 października , godz. 17 - potwierdź swoją obecność już dziś, tel. 696 255 088
ReklamaStudio Treningu Personalnego, ul. Ogrodowa 2, Gorlice, tel. 535 990 898
Reklama Festiwal Dmuchańców 2025, 18-19 października 2025 - Hala OSiR Gorlice, ul. Sportowa 9

Odbudować morale drużyny. Udało im się?

Podziel się
Oceń

Ten zespół był od zawsze bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla gorlickiej drużyny. W pierwszej rundzie GKPS gładko zwyciężył Hutnika w Krakowie w stosunku setów 3:0. Jak było dziś podczas kolejnej potyczki tych zespołów?

 

GKPS Gorlice - Hutnik Kraków 3:0 (25:18, 25:16, 25:16)

To był świetny mecz podopiecznych Krzysztofa Kozłowskiego, którzy nie pozwolili na wiele krakowianom. Bardzo dobra gra na środku Marcina Góry i Gniewka Krupczaka oraz reszty zespołu prowadzonej przez rozegranie Przemysława Nikla, zapewniło gorliczanom kolejne cenne 3 punkty.



W dwóch pierwszych setach zawodnicy z Krakowa nawiązywali wyrównaną walkę do stanu 9:9 i 8:8. W kolejnych akcjach nasi siatkarze, dzięki mocnej zagrywce i skutecznie wyprowadzanym kontratakom, rozpoczęli budowanie przewagi, którą udawało im się utrzymać do końca.

Set trzeci od początku toczył się przy sporej przewadze naszej drużyny (4:0), która w każdym z kolejnych ustawień zdobywała po kilka punktów z rzędu.

Cała drużyna zaprezentowała się naprawdę dobrze. Widać, że po wpadce w Laskowej zespół powrócił do dobrej dyspozycji.

Z jednej strony szkoda więc, że kolejne spotkanie zostanie rozegrane dopiero 3 marca w Olkuszu, natomiast z drugiej będzie czas na powrót do zdrowia nieobecnych w dzisiejszym meczu zawodników (M. Bąk, K. Gubała, A. Gryga, P. Juruś).


źródło: gkps.pl


 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 9°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
ReklamaMarmed i słyszę - ZAPISY NA BEZPŁĄTNE APARATY SŁUCHOWE - ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66, 501 700 244