Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
ReklamaFejklowicz, Gorlice, ul Chopina 38,  - Artykuły elektryczne - oświetlenie LED - kable i przewody - osprzęt elektroinstalacyjny - telewizja przemysłowa - systemy alarmowe - aparatura modułowa
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama TERMIX, znicze, wkłady, kwiaty - Przedmieście Dolne 73, Biecz - telefon 607 063 057 lub 501 569 020
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaOtwarcie Restauracji Galicja w Klęczanach - 18 października , godz. 17 - potwierdź swoją obecność już dziś, tel. 696 255 088
ReklamaStudio Treningu Personalnego, ul. Ogrodowa 2, Gorlice, tel. 535 990 898
Reklama Festiwal Dmuchańców 2025, 18-19 października 2025 - Hala OSiR Gorlice, ul. Sportowa 9

Z ośmiu, cztery drużyny powalczą, tylko dwie awansują

Podziel się
Oceń

Nie udała się gorlickim siatkarzom wyprawa wyjazdowa po punkty do Laskowej, gdzie rozegrali spotkanie z tamtejszym GSKS-em. Na pięć kolejek przed końcem pierwszego etapu rozgrywek GKPS najprawdopodobniej straci fotel lidera I ligi małopolskiej.

 

GSKS Laskowa – GKPS Gorlice 3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:19)

Drużyna gospodarzy po rozegraniu świetnych zawodów zainkasowała komplet punktów, pokonując gorlicki zespół w stosunku 3:1.



Gospodarze po kilku nieudanych ostatnio spotkaniach, na mecz z GKPS-em zmobilizowali wszystkie siły i przyznać trzeba, że zaprezentowali się świetnie. Przede wszystkim zdominowali przeciwników w elemencie zagrywki (do niesamowicie skutecznego D. Stacha dołączyli również Z. Matras i A. Wandas). Maleńka sala miejscowej szkoły nie wybaczała nawet minimalnych niedokładności w przyjęciu i był to element w znacznej mierze decydujący o wyniku tego spotkania.

Nasi zawodnicy próbowali przeciwstawić się drużynie z Laskowej grą na siatce, ale kilka efektownych bloków to niestety było za mało, aby uzyskać korzystny wynik.

W czołówce tabeli zrobiło się niezwykle ciasno i wszystko wskazuje na to, że o dwa premiowane awansem do gry o II ligę miejsca, toczyć się będzie walka pomiędzy czterema czołowymi zespołami do samego końca rozgrywek.

Gorliczanie wyprzedzają już tylko jednym punktem ekipę z Olkusza, ale mają o jedno więcej rozegrane spotkanie, więc w przypadku wygranej Kłosa spadną na drugie miejsce w tabeli.


 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 9°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego