Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama TERMIX, znicze, wkłady, kwiaty - Przedmieście Dolne 73, Biecz - telefon 607 063 057 lub 501 569 020
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 27 października a 9 listopada 2025
ReklamaRestauracja Galicja już otwarta, Klęczany 213 - Przyjdź, poczuj smak i atmosferę!
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260
ReklamaStudio Treningu Personalnego, ul. Ogrodowa 2, Gorlice, tel. 535 990 898

Zmiany dla osób, które chcą się skontaktować z Sanepidem w sprawie Covid-19

Podziel się
Oceń

W związku z wprowadzeniem systemu SEPIS (System Ewidencji Państwowej Inspekcji Sanitarnej), zmienia się sposób zgłaszania wszelkich spraw związanych z Covid-19.
Zmiany dla osób, które chcą się skontaktować z Sanepidem w sprawie Covid-19

Autor: fot. ilustracyjne/ unsplash

 

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gorlicach:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorlicach informuje, że w związku z wprowadzeniem systemu SEPIS (System Ewidencji Państwowej Inspekcji Sanitarnej) wszystkie sprawy związane z COVID-19 należy zgłaszać:

online poprzez formularz na stronie https://www.gov.pl/web/gov/zglos-kwarantanne

lub poprzez infolinię na numer + 48 222 500 115.

Korespondencja obywateli dotycząca COVID-19 kierowana bezpośrednio na adres e-mailowy, nie będzie rozpatrywana od dnia 30.11.2020r. włącznie.

Pozostałe sprawy mogą być  kierowane do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej  w Gorlicach drogą mailową.

Czas odpowiedzi na otrzymane zgłoszenia, w związku z bardzo dużą ilością rozpatrywanych spraw, może być wydłużony

źródło info: powiatgorlicki.pl


Napisz komentarz

Komentarze

covidowyfejk 10.12.2020 06:45
tak i bedziemy siedziec na tych kwarantannach, bo nawet daty dobrze tam nie potrafia wpisac

ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? U nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych! Umów wizytę - tel. 510 500 802, Gabinet "Więcej słyszeć", Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama15, 16 listopada 2025 - Ekspedycja Słodkości, Ekspedycja Orientalna, DARMOWE DMUCHAŃCE - Arena Gorlice
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 15°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: MaciejTreść komentarza: W aktualizacji zdarzenia wytłumaczcie że kierowcy jadąc od centrum i omijając auta które oczekują na możliwość skrętu w lewo na obwodnicę przekraczają linię ciągłą i łamią prawo jadąc prosto z pasa do skrętu w prawo. Policja nawet tak jeździ, a jak się jedzie na Sącz to czasem takich delikwentów nie widać zza większych aut.Data dodania komentarza: 1.11.2025, 11:59Źródło komentarza: Gorlice. Kolizja na Zawodziu. Poważne utrudnienia w ruchu pojazdów [FOTO]Autor komentarza: pływakTreść komentarza: jest hala sportowa i to wystarczy. proszę korzystać.Data dodania komentarza: 1.11.2025, 11:11Źródło komentarza: Radny powiatowy wie, jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniuAutor komentarza: FitTreść komentarza: Masakra… sprawowanie urzędów powinno być charytatywne i społeczne… poza tym pan starosta jest nie smaczny powinien troche o siebie zadbać w strefie fit.Data dodania komentarza: 1.11.2025, 10:11Źródło komentarza: Starosta będzie zarabiał o ponad tysiąc złotych więcej dzięki rozporządzeniu. 12 radnych było „za”Autor komentarza: AaaaTreść komentarza: Zadbał by o siebie jakiś fitnes czy coś bo narazie to wygląda nie estetycznie. Nie wiem kto na niego głosował ale wielki nie wypał…. W sumie dla zwykłego obywatela nic konkretnego nie zrobił, biedronki i dyskonty na każdym kroku, rynku dla rolnika nie ma tylko galerie no w sumie Gorlice są sprzedane…. Obcym marką sklepowym wszystko co było nasze na wynajm….. Brawo nasza władzo ciągnięcie w dół….Data dodania komentarza: 1.11.2025, 07:10Źródło komentarza: Starosta będzie zarabiał o ponad tysiąc złotych więcej dzięki rozporządzeniu. 12 radnych było „za”
ReklamaMarmed i słyszę - ZAPISY NA BEZPŁĄTNE APARATY SŁUCHOWE - ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66, 501 700 244