Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Rzecznik strażaków mówi o tragedii w Szymbarku, a my... o informacyjnej wstrzemięźliwości

Oceń

Echa wczorajszego pożaru nadal towarzyszą nam w redakcyjnej pracy. I chociaż ze wszystkich sił staramy się opanować towarzyszące nam emocje, by skupić uwagę na pomocy pogorzelcom, to niewątpliwie kilka kwestii musimy Wam wyjaśnić. Mamy nadzieję, że nasze kolejne już dzisiaj nagranie rozwieje wątpliwości tych Czytelników, którzy zarzucają nam niedoinformowanie.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

O informację z przebiegu akcji i jej najtrudniejszych momentach poprosiliśmy rzecznika gorlickich strażaków – młodszego brygadiera Dariusza Surmacza. My też pokusiliśmy się o kilka zdań komentarza, który z kolei odnosi się do naszej dziennikarskiej pracy w czasie takich zdarzeń, jak wczorajszy pożar.

Jednocześnie prosimy Was… tych z naszych Czytelników, którzy już na początku akcji gaśniczej obwieścili światu śmierć dziecka, byście na przyszłość dwa razy zastanowili się jakie komentarze zostawiacie po sobie w sieci i zwyczajnie po ludzku postawili się na miejscu najbliższych i ratowników w samym środku heroicznej walki z niszczycielskim żywiołem.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału LINK

 


Napisz komentarz
Komentarze
Tom 19.01.2021 17:25
Dobrze, że zareagowaliście na niepotrzebne oskarżenia i spokojnie przedstawiliście, jak wygląda tak trudna akcja oraz co się liczy na pierwszym miejscu. Gratuluję odwagi i rzetelności.

Joanna 18.01.2021 19:43
Brawo! Jesteście rzetelnym źródłem informacji, nie szukacie sensacji i poklasku na siłę. Nieludzkim jest publikowanie komentarzy oskarżających ojca o niedopełnienie obowiązków czy ratowników, strażaków o nieudolność (tak postąpił konkurencyjny portal). Ludzie ogarnijcie się, jeśli nie chcecie pomóc, nie komentujcie, nie oceniajcie. To nie czas ani miejsce na zawiść, chamstwo...

?? 18.01.2021 19:08
I tak jest ze wszystkim . Z wypadkami ,z ludzkimi nieszczęściami ,z epidemią ,z chorymi ,ze śmiercią z powodu COVID-19 a ostatnio ze szczepionkami i z samym faktem szczepienia. Moje na wierzchu musi być , wszędzie pretensje i wyzwiska . Ludzie POKORY nam trzeba bo marnie nasz gatunek skończy!

Danuta 18.01.2021 18:34
Bardzo ładnie Pani to powiedziała, a przede wszystkim tak jak to powinno być. Nie na zasadzie - kto napisze pierwszy. Bardzo poprawne stanowisko redakcji.

Witold 18.01.2021 18:29
A shrek z Moszczenicy chce likwidacji straży

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023